Agent: Umowa? Porozmawiamy w czerwcu

26 grudnia 2019 | 17:40 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Jakiś czas temu, sporo pisało się o nowej umowie dla Danilo D'Ambrosio. Pogłoski tymczasowo ucichły, lecz agent zawodnika Vincenzo Pisacane jest spokojny i zapewnia, że obie strony bardzo szybko dojdą do porozumienia. 

- Danilo jest w Interze od sześciu lat i od sześciu lat, na początku każdego sezonu wszyscy powtarzają, że nie będzie grał. On zawsze znajduje swoje miejsce, ponieważ to wielki profesjonalista. Dobrze rozumie życie sportowca i może stanowić przykład dla młodych ludzi. 

- Nie sądzę, że pojawią się jakieś problemy kiedy zasiądziemy do rozmów o przedłużeniu kontraktu. Inter zawsze okazywał mu szacunek i zaufanie. Poczekamy do czerwca i zobaczymy. Danilo ma jeszcze dwa lata umowy.

- Conte jest niczym pitbull, wywiera wielką pozytywną presję. Inter tego właśnie potrzebował. D'Ambrosio zawsze powtarza, że wystarczy jego jedno spojrzenie, aby zmotywować cię do dalszego biegu. Jego obecność znacząco wypełnia nadal sporą lukę, która dzieli zespół od Juventusu. 

Źródło: Radio Sportiva

Polecane newsy

Komentarze: 7

inter00

inter00 26 grudnia 2019 | 18:37   

Należy się za tyle lat solidnej gry. Byłbym skłonny dać mu jeszcze delikatna podwyżkę

Lambert

Lambert 26 grudnia 2019 | 19:49   

Jest w Fifie taka cecha zawodnika "solid player", Ambroziak jest tego kwintesencją.

superofca

superofca 26 grudnia 2019 | 21:42   

D'Ambrosio jest trochę jak Wawrzyniak, w zastępstwie za gracza którego nie ma. Przynajmniej na razie robi co do niego należy.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich