Matic o swojej przyszłości

1 stycznia 2020 | 19:26 Redaktor: boxingdivision Kategoria:Transfery

Nemancja Matic jest przymierzany przez prasę do kilku europejskich ekip, takich jak AC Milan czy Atletico Madryt. Gracz Manchesteru United jest także na celowniku włodarzy Interu Mediolan. Serbowi już latem kończy się kontrakt wiążący go z United, i bardzo mało prawdopodobne jest aby został przedłużony. 

Sam Matic dosyć ogólnie wypowiedział się o swojej karierze: Nie wiem co powiedzieć na ten moment. Mój kontrakt ważny jest jeszcze przez 6 miesięcy. Zobaczymy, co wydarzy się w styczniu, być może przedłużę umowę, a może znajdę inny klub. 

W swojej karierze wiele nauczyłem się zarówno od Antonio Conte jak i Jose Mourinho. Mają inną mentalność, ale nawet Portugalczyk potrafi czasem zachowywać się wybuchowo. Conte inaczej pokazuje swoje emocje przy linii autowej. W codziennym życiu zarówno Mou jak i Conte są mocno zrelaksowani. Zawsze możesz porozmawiać z nimi o każdej sprawie - dodał Matic. 

Serbski pomocnik nie notuje obecnie najlepszego sezonu w swojej karierze. Do tej pory na 19 spotkań Premier League wystąpił tylko czterokrotnie. 

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

Tego dnia nikt nie obchodzi urodzin

  zobacz wszystkich