Vidal strzela, Barca remisuje

4 stycznia 2020 | 23:18 Redaktor: boxingdivision Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Arturo Vidal to bez dwóch zdań nr 1 na liście transferowej Nerazzurrich na zimowe okienko transferowe. Podczas gdy w sieci latają różne wersje dotyczące transferu Chilijczyka - lub jego braku - piłkarz skupia się na grze i biężącej kolejce ligi hiszpańskiej. W derbach stolicy Katalonii zmierzył się Espanyol oraz FC Barcelona.

Na przykładzie tego meczu mogliśmy przekonać się, że derby rządzą się swoimi prawami. Mecz zakończył się remisem 2:2. Przypomnijmy, że Espanyol Barcelona rozgrywa bardzo słaby sezon, piastując ostatnie miejsce w tabeli La Liga.

Arturo Vidal pojawił się na murawie w drugiej połowie, zastępując w przerwie Ivana Rakitica. 14 minut później Chilijczyk pokonał bramkarza rywali i pozwolił wyjść Blaugranie na prowadzenie. Jednakże kilka minut przed końcem spotkania wynik ustalił ofensor Blanquiazules, Chińczyk Wu Lei.

Saga związana z transferem pomocnika do Mediolanu trwa w najlepsze. Jeszcze wczoraj szkoleniowiec Barcy powiedział, że nikt już nie opuści ekipy podczas zimowego okienka transferowego. Inne media twierdzą, że Vidal zasili Inter już w styczniu. Nie pozostaje nam nic innego, jak bacznie śledzić dalsze losy tego zawodnika.