CAMPIONI 2021

 

Zastrzyk gotówki z Genoi?

15 stycznia 2020 | 13:10 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Nie ma pieniędzy, ale są pomysły. Taki wniosek można wysnuć z wczorajszych wypowiedzi Beppe Marotty oraz Antonio Conte. Zimowe zakupy Interu są zatem uzależnione od sprzedaży. Niewykluczone, że z pomocą czarno-niebieskim przyjdzie duet zawodników Genoi.

We włoskiej prasie pojawiły się nieoficjalne informacje dotyczące Andrei Pinamontiego. Włodarze klubu ze stolicy Ligurii mieli zdecydować się na przedwczesne aktywowanie zapisu o definitywnym wykupieniu napastnika za 18 mln euro. Z takiego obrotu sprawy bardzo ucieszyłoby się również Chievo, bowiem klub z Werony ma zagwarantowaną połowę kwoty ewentualnego transferu. 

Ważą się także losy Andrei Radu, którego agent otwarcie mówi o chęci zmiany barw klubowych. Oscar Damiani przyznał, że chętnych nie brakuje, lecz decydujące jest stanowisko włodarzy Interu Mediolan:

- Póki co, jest zawodnikiem Rossoblu, ale postaramy się zmienić otoczenie do końca tego miesiąca. Wiele klubów chce go pozyskać, zarówno we Włoszech, jak i za granicą. Jego karta należy jednak do Interu, a Nerazzurri nie chcą się go pozbywać. Postaramy się znaleźć najlepsze rozwiązanie dla chłopaka. Jestem bardzo rozczarowany postawą Genoi. Nie spodziewaliśmy się tego i zawodnik na to nie zasłużył. 

Źródło: różne

Polecane newsy

Komentarze: 2

inter00

inter00 15 stycznia 2020 | 13:47   

Te 18 mln bardzo by się przydało w transakcji Eriksena

ImarhilHT

ImarhilHT 15 stycznia 2020 | 17:24   

Połowa kwoty z jego sprzedaży należy do Chievo. Po drugie był obowiązek wykupu, więc jego transfer był włączony w bilanse w lato


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich