Gabigol: Zawsze szanowałem Inter

1 lutego 2020 | 21:28 Redaktor: boxingdivision Kategoria:Ogólna

Gabriel Barbosa został w zeszłym tygodniu oficjalnie ogłoszony piłkarzem CR Flamengo. Pomimo łączenia go między innymi z ekipą Chelsea, to Brazylijczycy byli najbardziej zdeterminowani w walce o podpis nowego-starego piłkarza. Popularny Gabigol odniósł się w ostatniej rozmowie z FCInterNews.it do jego futbolowego miejsca na ziemi, Interu oraz europejskiej piłki. 

- Chciałem zostać we Flamengo. Fakt faktem, pewne sprawy nie zadziały się zbyt szybko, ale miałem klub, którym był Inter. Zawsze szanowałem Inter. Mimo to wszyscy wiedzieli od początku że chcę dalej grać w Mengo. Czuję się tu jak w domu. Jest mi tu dobrze - powiedział napastnik.

- Jeżeli chcesz być spełnionym piłkarzem, nie musisz grać w Europie i za wszelką cenę opuszczać swojego kraju. Mamy bardzo dobrą ligę. Flamengo to klub na wysokim poziomie, posiadający świetnego trenera - jednego z najlepszych na świecie. Reszta kolegów z zespołu czekała na mnie - dodał Barbosa.

Gabigol trafił do Nerazzurrich podczas letniego mercato w 2016 roku. Do czasu definitywnego transferu do Flamengo, wypożyczany był między innymi do Benfiki Lizbona i Santos FC. 

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 3

KawaOpole

KawaOpole 1 lutego 2020 | 22:32   

Jestem ciekaw jak dalej się potoczy jego kariera, bo juz nie jeden u nas grał tak że az zęby bolały a poszedl do innego klubu i nagle talent wh...

inter00

inter00 1 lutego 2020 | 23:11   

Ale wtedy był hape na niego

shakurspeare

shakurspeare 2 lutego 2020 | 05:42   

Gdybys szanowal to bys nie imprezowal


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich