Agent Padellego: Daniele niczego nie żałuje

3 lutego 2020 | 17:27 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Ogólna

Silvano Martina jest agentem Daniele Padelliego, jak można się było spodziewać nie może się nachwalić swojego klienta za wczorajszy występ. W wywiadzie udzielonym FCInterNews potwierdził przywiązanie Włocha do barw klubowych i ocenił jego rolę w zespole.

- Wczoraj Daniele spisał się bardzo dobrze, ale szczerze się tego spodziewałam, nie jestem zaskoczony. Antonio Conte to świetny menadżer, ma do niego duże zaufanie i szacunek. Padelli był dobry, musi być zawsze gotowy, ponieważ kiedy grasz mało, nigdy nie jest to łatwe i zawsze istnieje ryzyko popełnienia błędu.

- Daniele jest bardzo zadowolony, jest graczem Interu i naprawdę zależy mu na kolorach Nerazzurrich. Ma przed sobą takiego mistrza jak Handanovic i trudno jest mu zająć miejsce, ale za każdym razem, gdy wchodził na boisko reagował znakomitymi wynikami.

- Zawsze był doceniany przez zespół, mówimy o porządnym chłopaku i doskonałym profesjonaliście.

- Kiedy wybraliśmy Inter, Daniele odpuścił bycie starterem w Turynie. Inter był jednak dla niego czymś wyjątkowym i bardzo chciał do nich dołączyć. Jest zadowolony z dokonanego wyboru.

- Wysłałem mu wiadomość z gratulacjami, pisząc mu, że był bardzo dobry. Nie było łatwo grać spokojnie, było dużo presji i oczekiwań, ale odpowiedział w najlepszy sposób.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 3

ZanettiHero4

ZanettiHero4 3 lutego 2020 | 19:49   

Padelli Spisał sie naprawde dobrze :)

Matt1

Matt1 3 lutego 2020 | 21:03   

oby z Milanem tez bronil dobrze, a przede wszystkim pewniej

superofca

superofca 3 lutego 2020 | 23:02   

Do Padellego nic nigdy nie miałem, Berni za to mnie wpienia już. Ile lat można płacić za typa co tylko potrafi drzeć mordę kiedy powinien siedzieć cicho.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich