Sensi opuści Euro?

22 lutego 2020 | 17:34 Redaktor: boxingdivision Kategoria:Ogólna

Coraz mniej czasu pozostaje Stefano Sensiemu aby przekonać do siebie Roberto Manciniego w kwestii wyboru kadry na zbliżające się Mistrzostwa Europy. Jak donosi dzisiejsze wydanie Corriere dello Sport, piłkarz Interu może wypaść ze składu Italii. Powód jest oczywisty.

Na początku sezonu Sensiego uznawano dosłownie za objawienie bieżących rozgrywek. Sprawa skomplikowała się po meczu z Juventusem na San Siro. Od tego momentu pomocnik raz po raz łapał kolejne kontuzje, które wykluczały go z następnych spotkań Nerazzurrich. Stefano Sensi wystąpił do tej pory w 17 meczach - licząc wszystkie rozgrywki - notując 4 asysty i 3 gole.

Zawodnik Mediolańczyków musi szybko wrócić do formy i pokazać Manciniemu, że warto na niego stawiać. Na dziś Sensi ma sporą konkurencję w drugiej linii kadry narodowej, w postaci między innymi kolegi z drużyny - Nicolo Barelli - a także Marco Verrattiego i Jorginho.

Według najnowszych doniesień, 24-latek ma być gotowy dopiero na mecz z Juve. 

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 5

inter00

inter00 22 lutego 2020 | 18:12   

Ja tam w niego wierze, musi tylko nie spieszyć się z powrotem a kiedy już wróci to kwestia powrotu do formy to będzie tylko kwestia czasu.

Chrisu

Chrisu 22 lutego 2020 | 18:29   

on cały czas niedoleczony wraca, a grał bo byłą presja i łapał kontuzje

darren

darren 22 lutego 2020 | 21:23   

Kontuzja jest poważniejsza niż mówi się w mediach, ale nie chce opuścić Euro. Mam nadzieję, że mimo wszystko go wykupimy po sezonie, 25 mln to nie są duże pieniądze (a może uda się coś wytargować zważywszy na te kontuzje), a sam piłkarz, w formie, może być najlepszym pomocnikiem w lidze.

Rahi

Rahi 22 lutego 2020 | 23:50   

Z tego co widziałem to miał kilka różnych kontuzji, to by wykluczało niedoleczenie. Nie sądzę żeby miał się (u nas) ogarnąć fizycznie

Darkos

Darkos 23 lutego 2020 | 12:18   

Trudno żeby pojechał na kredyt, jak więcej siedzi u lekarza niż na boisku.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich