Sarri: Spodziewam się fantastycznego meczu

8 marca 2020 | 02:08 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Podobnie jak Antonio Conte, również Maurizio Sarri wypowiedział się przed najbliższym meczem za pośrednictwem klubowych mediów. Szkoleniowiec Starej Damy oznajmił, że spodziewa się wyjątkowej rywalizacji i zapewnił znaczący wzrost formy swoich podopiecznych. 

- To najbardziej prestiżowy mecz w całej Serie A ze względu na historię i pozycję obu klubów w futbolu. W obecnym sezonie dochodzi do tego również forma sportowa. Po dwóch ostatnich oknach transferowych, Inter stał się jednym z faworytów do scudetto, podobnie jak my. Spodziewam się fascynującej rywalizacji. 

- Mecz może okazać się trudny z taktycznego punktu widzenia, zwłaszcza biorąc pod uwagę styl gry naszych rywali. Szeroka gra Interu może powodować pewne kłopoty, lecz obie strony będą starały uprzykrzać sobie życie. Jednym z naszych celów musi być utrzymywanie się przy piłce wysoko na połowie boiska. Jutro będzie to ważniejsze niż zwykle. 

- Odzyskaliśmy niektórych kontuzjowanych graczy, a to prawdziwe wzmocnienie. W ciągu kilku ostatnich dni jakość naszych treningów uległa znacznej poprawie, to bardzo istotne. Juventus dysponuje napastnikami o różnych cechach, więc możemy być inną drużyną, nawet w tych samych ramach taktycznych. 

Źródło: Juventus

Polecane newsy

Komentarze: 1

szpula

szpula 8 marca 2020 | 09:41   

Oby mina na zdjęciu odzwierciedlała przebieg dzisiejszego meczu :) (edycja 2020.03.08 09:41 / szpula)


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich