CAMPIONI 2021

 

Niepoważne zachowanie UEFA!

12 marca 2020 | 09:32 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Akademia

Kpina! Inaczej nie można nazwać decyzji UEFA, która chce nasłać na Primaverę Interu Komisję Etyki. Za co? Za wycofanie się z rozgrywek Młodzieżowej Ligi.

Nerazzurri nie przystąpią do meczu z Rennes i zaakceptowali wynikającą z tej decyzji porażkę. Brak udziału w rozgrywkach miał na celu ochronę zdrowia młodzieży i pracowników klubu. Absurdalną i niedorzeczną procedurę zamierza wprowadzić UEFA. Komisja Etyki ma osądzić decyzję Interu.

Klub z Mediolanu może zostać obciążony karą finansową. Samo zwołanie Komisji Etyki w tej sprawie jest już niezrozumiałe, a co dopiero wyznaczenie ewentualnej kary... Do Waszej oceny pozostawiamy dalszą analizę tego idiotycznego pomysłu.

Źródło: fcinter1908.it

Polecane newsy

Komentarze: 5

Kiksu

Kiksu 12 marca 2020 | 09:41   

Corona wprowadzi nowy porządek świata

inter00

inter00 12 marca 2020 | 09:52   

Debile tam pracują i skorumpowane kutasy co patrzą tylko na pieniądze. Nie chce mi się nawet tego komentować.

excubitor

excubitor 12 marca 2020 | 10:02   

Nie znam się, to się wypowiem. Ja rozumiem, że UEFA i tak dalej, ale jeżeli regulamin rozgrywek, czy jakieś wewnętrzne procedury mówią że "jeżeli drużyna się wycofa, to musi być poddana kontroli przez komisję etyki. Za nieuzasadnione wycofanie grozi kara cośtam" no to w takiej organizacji procedury i przepisy są rzeczą świętą.

Nawet gógiel tłumaczy to w tym kierunku:
"A bureaucratic paradox told by Corriere dello Sport: “Inter will be judged by the UEFA Ethics Commission because it has decided not to go to Coverciano to play the match of the round of 16 of the Youth League against Rennes"

Z drugiej strony, jeżeli ktoś tam chciał się wykazać dla premii, jak to u nas w skarbówce bywa, to też mnie jakoś specjalnie nie zdziwi.

TheClear

TheClear 12 marca 2020 | 10:16   

Myślę, ze w tym przypadku to tylko formalnosci. Na spokojnie poddać się procedurze, a jak pieniądze będą chcieli.... to proste, na makaron XD

Lambert

Lambert 12 marca 2020 | 11:08   

UEFA sama nie wie co robi i co robić


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich