Luigi Sepe zmiennikiem Handanovicia?

29 marca 2020 | 10:55 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Nie Juan Musso, nie Ionut Radu czy Gabriel Brazao, a Luigi Sepe może stać się zmiennikiem dla Samira Handanovicia w kolejnym sezonie. Przynajmniej taką wersję wydarzeń podają nam dzisiaj dziennikarze Tuttosport.

Słoweniec niezmiennie utrzymuje bardzo wysoką dyspozycję i w najbliższych miesiącach nie powinniśmy spodziewać się jeszcze rewolucji w wyjściowej jedenastce czarno-niebieskich. Kapitan Interu potrzebuje jedynie solidnego zmiennika, bowiem na poszukiwanie równorzędnego następcy przyjdzie jeszcze czas w przyszłości.  

Golkiper Parmy wydaje się bardzo mocnym kandydatem do przejęcia schedy po Daniele Padellim. 28-latek ma już doświadczenie w byciu drugim wyborem z czasów pobytu w ekipie Napoli, którego jest zresztą wychowankiem. 

W transakcję z Gialloblu mogliby zostać również włączeni Lucien Agoume oraz Lorenzo Pirola. Obaj mieliby udać się na roczne wypożyczenie, aby ogrywać się i zbierać bezcenne doświadczenie w dorosłej piłce. Podobno drogę przebył niedawno Alessandro Bastoni. 

Źródło: tuttosport

Polecane newsy

Komentarze: 1

inter00

inter00 29 marca 2020 | 11:25   

Za Padellego niech wraca Radu, Conte powinien dać mu trochę pograć. Nie ma sensu ściągać zawodnika na tym samym poziomie i to niewiele młodszego.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich