CAMPIONI 2021

 

Zostań w domu! Dołącz do redakcji

30 marca 2020 | 09:16 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Informacje serwisu

Jeśli narzekasz na nadmiar wolnego czasu związany z przymusowym pozostaniem we własnym domu, mamy dla Ciebie propozycję nie do odrzucenia. Odezwij się do nas i zostań członkiem redakcji najstarszego i największego portalu poświęconego czarno-niebieskim z Mediolanu. Nie trać czasu!

Serwis intermediolan.com osiągnął już pełnoletność. To już 18 lat niesłabnącej zajawki, aby codziennie dostarczać Wam możliwie najświeższych informacji z obozu Nerazzurrich. Od kibiców dla kibiców. Nie samą piłką człowiek jednak żyje. Wszyscy mamy swoje sprawy, rodziny, obowiązki. Stąd pomysł, aby powiększyć naszą redakcyjną rodzinę.

Jeśli interesujesz się Interem Mediolan, piłką nożną, masz nieco wolnego czasu i chęci do żywego uczestniczenia w budowaniu najdłużej istniejącej strony czarno-niebieskich w Polsce - wystarczy, że do nas napiszesz i prześlesz próbkę swoich możliwości w postaci przykładowego "newsa" lub artykułu. Jeśli pisanie tekstów nie jest Twoją mocną stroną, a widzisz miejsce dla siebie w innej roli - jesteśmy otwarci także na takie osoby.

Dzięki trwającej wiele lat przygodzie z redagowaniem serwisu, wielu z nas zyskało nowe umiejętności w zakresie Internetu, dziennikarstwa, w ogromny sposób poszerzyła swoją wiedzę na temat Interu Mediolan, udoskonaliła swoją znajomość języków obcych i wspólnie przeżyła niezapomniane momenty śledząc wielkie triumfy naszego klubu.

Chcesz dołączyć? Napisz na adres redakcja@intermediolan.com z dopiskiem w temacie (nabór do redakcji), bądź skontaktuj się bezpośrednio z jednym z redaktorów. 

Wymagania na stanowisko: newsman

- zaangażowanie (jeśli po chwili Twój zapał znika - nie marnuj naszego czasu i nie pisz!!!)
- poprawna pisownia w języku polskim pod względem gramatycznym oraz stylistycznym,
- znajomość tematyki piłki nożnej, zwłaszcza Interu Mediolan,
- znajomość co najmniej jednego języka obcego (angielski, włoski byłby dużym atutem) w stopniu umożliwiającym bezbłędne tłumaczenie tekstów na język polski

Źródło: inf. własna

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich