Liga powróci bez VARu

7 kwietnia 2020 | 09:40 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Przygotowywany powoli powrót do gry na włoskich boiskach będzie olbrzymim wyzwaniem dla wszystkich uczestników sportowych wydarzeń, w tym również dla arbitrów. Prezydent Stowarzyszenia Sędziów wyznał, iż włoscy rozjemcy nie są jeszcze gotowi, aby powrócić do pracy. Marcello Nicchi poddał również pod wątpliwość dalsze funkcjonowanie systemy VAR.

- Być może będziemy zmuszeni zrezygnować z systemu VAR. Na dzisiaj, wszystko odbywa się w samochodach dostawczych, w bardzo ciasnych warunkach i nie masz pewności, kto przebywał tutaj wcześniej. Istnieje ryzyko braku bezpiecznych odległości, mam nadzieję, że do tego nie dojdzie, ale ten problem może wystąpić. 

- Gdyby sezon miał powrócić od jutra, sędziów by nie było. Arbitrzy martwią się, czy będą mogli zobaczyć jeszcze swoje rodziny i w pierwszej kolejności trzeba o tym myśleć. Mam nadzieję, że VAR powróci, lecz jeśli nie, to wyłącznie z powodu troski o zdrowie.  

Źródło: Domenica Sportiva

Polecane newsy

Komentarze: 9

Nerazzurri14

Nerazzurri14 7 kwietnia 2020 | 11:03   

Znowu się zacznie drukowanie pod juve..

Kevin

Kevin 7 kwietnia 2020 | 11:08   

Nawet z varem, sędziowie robią kuriozalne „błędy”

Rahi

Rahi 7 kwietnia 2020 | 11:58   

Juve poczuło na plecach lazio i atalante, to trzeba uspokoić sytuację

Rebelde

Rebelde 7 kwietnia 2020 | 12:30   

Który to mamy rok, że problemem jest przenieść monitor w inne miejsce z zachowaniem odległości? Mają mnóstwo czasu żeby to ogarnąć. Masakra

Rizzo

Rizzo 7 kwietnia 2020 | 12:53   

Całe wielkie korporacje pracują zdalnie, tysiące spotkań Biznesowych przeniosło się do sieci, a makaroni mają problem, aby ogarnąć sobie powtórki na czterech oddzielnych monitorach oraz dać sędziom słuchawki aby mogli ze sobą rozmawiać.

Gdyby nie turystyka i Kilka dużych, rozpoznawalnych firm jakie im jeszcze nie upadły ten kraj nie różniłby się dziś niczym od Rumunii.

Garon_92

Garon_92 7 kwietnia 2020 | 15:14   

wszystko da się zorganizować ale im się zwyczajnie nie chce. Łatwiej jest po staremu. W takim razie transmisji też nie będzie bo potrzebny wóz transmisyjny, a tam ciasno...

szpula

szpula 7 kwietnia 2020 | 19:10   

ha ha ha Garon, ale dowaliłeś z tym wozem :D

superofca

superofca 8 kwietnia 2020 | 02:21   

Nihil novi, ci gentelmeni zapewne niedawno przestali korzystać z powozów, a na mecze w Londynie wciąż chcieliby udawać się statkiem parowym. Piłkarska wierchuszka mentalnie siedzi w XIX wieku, a jakiekolwiek nowości techniczne to dla nich konieczność wywołana jedynie poprzez przez chęć zarabiania coraz więcej.

SINDBADSZYDERCA

SINDBADSZYDERCA 8 kwietnia 2020 | 10:09   

@Rizzo...XD polska nie rozni sie od rumunii i bulgarii... (edycja 2020.04.08 10:10 / SINDBADSZYDERCA)


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

Tego dnia nikt nie obchodzi urodzin

  zobacz wszystkich