Messi zdementował plotki

9 kwietnia 2020 | 23:10 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Na bezrybiu i rak ryba, więc nic dziwnego, że luźna sugestia Massimo Morattiego o potencjalnym transferze Leo Messiego trafiła na tak żyzny, medialny grunt. Plotki o możliwych przenosinach Argentyńczyka do Interu postanowił jednak zdementować główny zainteresowany.

Gwiazdor Barcelony zamieścił na swoim Instagramie wymowną grafikę i opis, w którym stanowczo odcina się od wszystkich plotek łączących go z Interem Mediolan:

- To fake newsy, podobnie jak medialne wieści dotyczące Newell's. Obie są nieprawdziwe. Na szczęście nikt w nie nie uwierzył.

messi

Piłkarz bezpośrednio odniósł się do rewelacji jednego z argentyńskich dziennikarzy, który poinformował nawet, że rozpoczęły się już wstępne rozmowy na linii zawodnik - klub. O sprawie szerzej pisaliśmy w tym miejscu. 

Źródło: instagram

Polecane newsy

Komentarze: 9

Kevin

Kevin 9 kwietnia 2020 | 23:59   

Lautaro tez powinien to sam zdementować a nie kokietować po cichaczu, żeby czasem nie uraził szanownej farcelonki

Casper

Casper 10 kwietnia 2020 | 08:01   

Kevin, ale co Ty porównujesz młodego grajka do absolutnie najlepszego zawodnika w historii futbolu

Hagaen

Hagaen 10 kwietnia 2020 | 10:55   

Messi nie był I nie będzie najlepszym graczem w historii futbolu. Za to najmodniejszym i najbardziej przereklamowanym już tak. Nie odmówię mu tytułu fachowca, ale nie odcisnął piętna na reprezentacji, sprawdził się wyłącznie w 1 klubie, gdzie absolutnie wszystko było pod niego. Najwybitniejszy był Ronaldo Luis Nazario de Lima, nawet mimo kontuzji. Bez nich, nie byłoby drugiego jak on.

Lambert

Lambert 10 kwietnia 2020 | 11:03   

^^^this

GregorK13

GregorK13 10 kwietnia 2020 | 11:05   

@Hagaen dle jednych nie jest dla innych jest niektórzy nie pamiętają czasów Ronaldo czy Adriano jak na przykład ja i dla mnie wyznacznikiem najlepszego piłkarza jest właśnie Messi i CR7

Hagaen

Hagaen 10 kwietnia 2020 | 11:17   

Jeszcze CR7 za pracowitość, formę jak na swoje lata i grę w reprezentacji może w tym przypadku zasługuje na uwzględnieniu, ale biorący sterydy Messi, który reprezentacji dał nic, no cóż jak chcesz kolego. Jeśli jesteś młody to oczywiście, rozumiem że Ci trudniej, bo wychowywałeś się w erze tych dwóch Panów, ale Youtube oferuje nagrania wyczynów starych legend, spróbuj się zapoznać. Poza tym padło określenie "w historii futbolu", więc siłą rzeczy bierzemy pod uwagę cały okres.

SINDBADSZYDERCA

SINDBADSZYDERCA 10 kwietnia 2020 | 14:27   

@Hagaen...za slowa o R9 Szacuneczek...popieram w 100%.

damianekk1985

damianekk1985 10 kwietnia 2020 | 21:43   

Hagen zgadzam się był tylko jeden Ronaldo czyli Liuz Nazario de Lima i nie jest to tylko sympatią że grał w Interze lecz w reprezentacji odniósł swoje piętno i jest tylko za Pele. Gdyby nie kontuzje wygrałby znacznie więcej. CR 7 to maszyna kawał ciężkiej pracy nieprzewidywalny był przez szybkość której już zaczyna brakować i wycwiczony drybling natomiast R9 to była nieprzewidywalnosc przez swą kreatywność z resztą gdy był młody przychodząc do PSV w wieku 18 lat wymiatał jak żaden inny piłkarz po nim w tym wieku

Interista07

Interista07 11 kwietnia 2020 | 09:00   

Jak już mówimy o najlepszych piłkarzach w historii to należy wspomnieć o Luisie Figo.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich