PSG: Icardi zamiast Koulibaly'ego

21 maja 2020 | 14:03 Redaktor: boxingdivision Kategoria:Transfery

Mauro Icardi jest coraz bliżej permanentnych przenosin do stolicy Francji. Jak informuje stołeczny Le Parisien, włodarze PSG postanowili zrezygnować ze starań o Kalidou Koulibaly'ego z Napoli, aby skupić się na pozyskaniu funduszy na Maurito. 

Argentyńczyk wrócił w ciągu ostatnich dni do Mediolanu i czeka na dalszy rozwój wydarzeń. Napastnik pojawił się w Lombardii z nowym trofeum - mistrzostwem Francji, przyznanym Paryżanom w drodze decyzji administracyjnej, po zakończeniu sezonu Ligue 1.

W gronie zawodników, którymi interesowało się Paris Saint-Germain, był obrońca Azzurrich, Kalidou Koulibaly. Włodarze Les Rouge-et-Bleu musieli jednak odpuścić starania o defensora Neapolitańczyków, aby zebrać pieniądze na transfer Icardiego z Interu.

Maurito wyceniany jest na 70 milionów euro i dokładniej takiej sumy oczekują działacze Nerazzurrich. PSG próbuje natomiast zbić cenę, zasłaniając się stratami spowodowanymi pandemią koronawirusa. 

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 3

inter00

inter00 21 maja 2020 | 15:53   

PSG stać na spokojnie na Icardiego nawet mimo korony, jak odpowiednio ich przyciśniemy to myślę że ustąpią.

ImarhilHT

ImarhilHT 21 maja 2020 | 18:00   

My nie mamy nic to do powiedzenia w kwestii Icardiego. On jest u nas skończony. Cisnąc to my se możemy Cagliari czy Hellas, a nie PSG. Jeżeli ktoś myśli, że PSG go wykupi za 70 mln mając na uwadze, że Inter musi go sprzedać teraz to jest albo alkoholikiem, albo marzycielem

KawaOpole

KawaOpole 21 maja 2020 | 18:38   

ImarhilHT nie obrażaj alkoholików to połowa kibiców :D
A co my supermarket i Icarda tańszy bo tydzień argentynski?


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich