Setien: Lautaro pasowałby do Barcelony

23 maja 2020 | 14:01 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Wspólne interesy FC Barcelony oraz Interu Mediolan bardzo często przewijają się ostatnio w plotkach transferowych. Tematem przewodnim pozostaje oczywiście sprawa przyszłości Lautaro Martineza, lecz nie brakuje także innych nazwisk. O skomentowanie medialnych rewelacji poproszono Quique Setiena.

Oto co szkoleniowiec Katalończyków miał do powiedzenia na temat:

Lautaro Martineza

- Wszyscy wiemy, że na tej pozycji występuje 4-5 graczy i każdy z nich ma to, czego potrzeba, aby grać w Barcelonie. W odniesieniu do Martineza, to zawodnik, który bardzo dobrze poradziłby sobie w tym zespole, podobnie jak inni zawodnicy na jego poziomie.

Arturo Vidala

- To zawodnik, który z pewnością ma wiele dobrych cech i wnosi mnóstwo pozytywnej energii. Jest świetny pod względem wydajności i pewnych zachowań. Cieszymy się, że mamy go u siebie. 

Arthura

- Jeśli naprawdę powiedział, że nigdzie się nie rusza... Naprawdę nie mam nic do powiedzenia na temat przyszłości moich graczy. Koncentruję się na czekających nas wyzwaniach, na naszej pracy. Będę potrzebował moich wszystkich zawodników, ponieważ nie znamy okoliczności i rozwoju sytuacji po wznowieniu rozgrywek. 

Źródło: beIN Sports

Polecane newsy

Komentarze: 2

inter00

inter00 23 maja 2020 | 14:17   

Pasowałoby też jakbyście wyłożyli 111 mln :)

SINDBADSZYDERCA

SINDBADSZYDERCA 23 maja 2020 | 14:41   

Babcia , która pierze stroje farsy też za sprowadzeniem Lautaro.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich