Conte: Jesteśmy spragnieni punktów

30 czerwca 2020 | 21:03 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Ogólna

Przed jutrzejszym meczu z Brescia, Antonio Conte spotkał się z dziennikarzami na konferencji prasowej. Trener Interu mówił o trudnościach związanych z napiętym terminarzem, o sytuacji zdrowotnej zespołu, jak również motywacji i głodzie zwycięstw.

Motywacja:

- Jest wiele pozytywnych rzeczy. Musisz wiedzieć, czy chcesz widzieć szklankę w połowie pełną, czy w połowie pusta. Musimy dalej pracować i doskonalić grę.

Harmonogram meczów:

- Granie w tak bliskim odstępie czasu i przy takich temperaturach powoduje szybsze wyczerpanie energii, szczególnie pod koniec meczów. Zmiany są ważne, ponieważ przy pięciu roszadach istnieje możliwość wprowadzenia świeżej energii do gry i nadania zespołowi większej witalności. Grając co trzy, cztery dni istnieje potrzeba rotacji zarówno z konieczności, jak również by uniknąć kontuzji.

Powrót kontuzjowanych:

- Brozović i Vecino są bliscy powrotu do zdrowia. Stefano Sensi potrzebuje trochę więcej czasu. Moi piłkarze wiedzą, że owszem mecz rozpoczyna wyjściowa jedenastka, ale będą następować zmiany, zwłaszcza w przypadku pozycji, które wymagają większego wysiłku. Tak napięty terminarz spotkań wymaga zmian zarówno podczas meczów, jak pomiędzy meczami. Ci, którzy wchodzą z ławki, zawsze dają z siebie wszystko. To samo dotyczy piłkarzy, którzy rozpoczynają mecz. Zawsze dają z siebie sto procent.

O Brescii:

- Brescia musi szukać punktów w każdym meczu. Dlatego my powinniśmy być bardzo ostrożni. Jednocześnie my także jesteśmy spragnieni punktów i zwycięstw. Musimy wygrać.

Ocena Stelliniego:

- Dla Stelliniego był to doskonały debiut. Jestem bardzo zadowolony z personelu, z pracy, którą wykonują i relacji, którą stworzyli z piłkarzami. Byłem bardzo spokojny.

Źródło: fcinter1908.it

Polecane newsy

Komentarze: 1

inter00

inter00 30 czerwca 2020 | 21:08   

Widać było po minach w końcówce spotkania że bardzo spokojny był XD


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich