Ranocchia i Godin po meczu

23 lipca 2020 | 11:34 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna

Diego Godin i Andrea Ranocchia to dwaj zawodnicy, którzy zabrali głos po wczorajszym remisie z Fiorentiną. Oto co powiedzieli dwaj obrońcy:

Andrea Ranocchia
- Zawsze staram się mieć silny wkład w grę zespołu. Dziś zmarnowaliśmy swoje szanse. Stworzyliśmy ich wiele, ale nie udało się przełamać, nawet jeśli próbowaliśmy raz za razem. Nie mogliśmy zdobyć zwycięskiej bramki, mimo że nie daliśmy wiele pola Fiorentinie, by na drugim końcu boiska mogła coś zrobić. Oczywiście to wielka szkoda, że nie udało się wywalczyć trzech punktów.

- Wciąż mamy długą drogę by dorównać Juventusowi, który jest wiele dalej od nas ze swoimi punktami. Wciąż mamy wiele do poprawy. Trener pracuje nad wpojeniem zwycięskiej mentalności w naszym składzie. Musimy podwyższać poprzeczkę i nie osiadać na laurach. To stopniowy proces.

Diego Godin:
- Brakowało nam tylko gola. Próbowaliśmy wszystkiego, stworzyliśmy masę okazji i graliśmy sporo dobrej piłki. To mecz, w którym zasłużyliśmy na trzy punkty, ale teraz możemy skupić się na wyjazdowym meczu z Genoą i wygraniu wszystkich pozostałych spotkań. Ciężko pracujemy każdego dnia, ponieważ ta koszulka zasługuje na taki szacunek w każdym meczu. Chcemy skończyć sezon najwyżej w tabeli jak się da, a potem zwrócić swoją uwagę na Ligę Europy.

- Wiem jak wygląda droga do finału europejskich rozgrywek, musimy w siebie wierzyć i mieć głód zwycięstwa. Wygrywanie pomaga wygrać ponownie, a motywacja też jest ważna. Teraz skupiamy się na Genoi, ponieważ to będzie ważne by podejść do meczu z Getafe w dobrym nastroju.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 1

inter00

inter00 23 lipca 2020 | 12:16   

Pytanie tylko czy nie będziemy zajechani po lidze. Hiszpania już nie gra i odpoczywa a my będziemy mieli 3 dni odpoczynku przed meczem w LE. Trzeba rozsądnie rotować bo nasza przygoda może się szybko zakończyć.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

Tego dnia nikt nie obchodzi urodzin

  zobacz wszystkich