Valero i Handanović po meczu

29 lipca 2020 | 12:18 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna

Oto co po wczorajszym meczu z Napoli powiedzieli wybrani piłkarze Interu.

Borja Valero
- To wielki czas w mojej karierze i moim życiu. Jestem szczęśliwy, że mogłem mieć swój wkład. To świetnie celebrować ważne i zasłużone zwycięstwo. Graliśmy dobrze, Napoli sprawiło nam problemy, ale zasłużyliśmy na trzy punkty. Zawsze staram się robić to o co prosi mnie trener Conte, grać z innymi pomocnikami, zawsze pracujemy ciężko by robić to coraz lepiej. Przez lata można zrozumieć, gdzie być w którym momencie. Doświadczenie pomaga, najważniejsze jest zawsze pomagać zespołowi.

Samir Handanović
- To naprawdę ważna wygrana, zaryzykowaliśmy i pokazaliśmy, że potrafimy stawić czoła przeciwnościom. Myślę, że zwycięstwo 2:0 było zasłużone, teraz musimy powalczyć o trzy punkty w Bergamo, a kiedy już to zrobimy, możemy skierować myśli ku Lidze Europy.

- Inter powinien zawsze grać o zwycięstwo zwłaszcza, że w sobotę prawdopodobnie stoczymy prawdziwą walkę. A jeśli chodzi o zmęczenie, to nie jest łatwy czas dla nikogo i musimy pokazać, że damy radę. Atalanta to zespół, z którym ciężko się gra, ale to nic, z czym wcześniej nie mieliśmy do czynienia. Oczywiście, wszyscy zasługują na to, jak daleko zaszli i nie wątpię, że będzie to otwarta, trudna gra.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 1

KawaOpole

KawaOpole 29 lipca 2020 | 23:43   

O tak mecz z Atalantą będzie takim wyznacznikiem co ugramy w Liga Europy


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich