Brehme: Ten mecz wyłoni zwycięzcę turnieju

9 sierpnia 2020 | 22:58 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Były gwiazdor Nerazzurrich, a także wielokrotny reprezentant Niemiec Andreas Brehme zabrał głos przed poniedziałkową rywalizacją Interu z Bayerem Leverkusen. Jego zdaniem zwycięzca tego meczu będzie miał spore szanse na końcowy triumf w Lidze Europy.

- Bez wątpienia Inter jest faworytem do wygrania Ligi Europy. Nerazzurri to świetny zespół, ale Bayer także jest mocny i posiada doskonałego gracza w osobie Havertza. Powiedziałbym, że Antonio Conte ma przewagę.

- Prawdę mówiąc, pokuszę się nawet o stwierdzenie, że ktokolwiek wygra ten ćwierćfinał, ten będzie miał ogromne szanse na sięgnięcie po trofeum. Półfinałowe starcie z kimś z pary Szachtar - FC Basel, powinien być znacznie łatwiejszy.

- Po drugiej stronie drabinki, do finału dotrze najpewniej Manchester United, ale zarówno Inter, jak i Bayer są silniejsze od angielskiego zespołu - powiedział na łamach La Gazzetta dello Sport.

Źródło: La Gazzetta dello Sport

Polecane newsy

Komentarze: 3

hawk247

hawk247 10 sierpnia 2020 | 10:30   

Myślę, że to jest raczej:
1. Inter
2. MU
3. Bayer

jeśli chodzi o klasę. Momentami MU lepsze od nas

Guantanamo

Guantanamo 10 sierpnia 2020 | 10:50   

Pieprzenie.
Patrząc na zajechanie sezonem i frajerstwo to stawiam Inter nawet za Sevilla i United, a na równi z Bayerem i Szachtarem.
Nie , nie jesteśmy głównym faworytem.

superofca

superofca 10 sierpnia 2020 | 21:52   

Myślenie życzeniowe niestety, stać nas na finał ale faworytem to my nie jesteśmy.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich