Di Marzio: W Interze nie ma sielanki

15 sierpnia 2020 | 11:33 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Ogólna

Inter nie przyspieszy, jeśli chodzi o rynek transferowy, dopóki jego kampania w Lidze Europy nie dobiegnie końca. Wszelkie ruchy będą zależne od przyszłości Antonio Conte, poinformował ekspert piłkarski Gianluca Di Marzio.

Konferencja prasowa Antonio Conte zamykająca sezon odbiła się szerokim echem. Przypomnijmy, że szkoleniowiec Nerazzurrich wszedł na kurs kolizyjny z szefostwem, oskarżając przełożonych o brak wsparcia dla zespołu. Zarzewiem konfliktu mają być również ruchy transferowe, nad którymi Conte chciałby mieć pełną kontrolę. Sytuacja wydaje się obecnie opanowana, jednak Di Marzio wciąż ma zastrzeżenia co do pewności posady trenera Interu.

- Jakiekolwiek przyspieszenie na rynku nastąpi pod koniec Ligi Europy, ale wszystko zależy od decyzji dotyczącej trenera. Nie jest tajemnicą, że związek z Conte nie jest już sielankowy - powiedział na antenie stacji radiowej Radio 24.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 1

Huragan1410

Huragan1410 15 sierpnia 2020 | 16:50   

Ostatnie ostrzeżenie dla Conte. Nie dziwię się władzom. Szacunek dla szefa musisz mieć. Ja ogólnie nie jestem przeciwny Conte biorąc pod uwagę plusy i minusy. Ale nie oddałbym mu pełni władzy jeśli chodzi o transfery. Absolutnie nie.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich