Dzień barwowy! Weź udział i wygraj koszulkę Interu

20 sierpnia 2020 | 19:38 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Informacje serwisu

Na taki mecz czekaliśmy ponad 10 lat! Po raz pierwszy od finału Ligi Mistrzów w 2010 roku, Inter Mediolan stanie przed szansą na zdobycie europejskiego trofeum. Już jutro o 21:00 Nerazzurri zmierzą się z Sevillą FC o puchar Ligi Europy. Z tej okazji chcielibyśmy zaprosić Was do udziału w konkursie, w której nagrodą będzie oryginalna koszulka Interu Mediolan na sezon 2020-2021 ufundowana przez naszego partnera, sklep PodStadionem.

Dołącz do konkursu DZIEŃ BARWOWY!

REGULAMIN

1. Organizatorem konkursu jest serwis intermediolan.com. W Konkursie może wziąć udział każda osoba fizyczna, która: a. posiada miejsce zamieszkania na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, b. jest pełnoletnia lub posiada zgodę przedstawiciela ustawowego na udział w Konkursie, c. zapoznała się z Regulaminem Konkursu i akceptuje jego postanowienia, d. wykonała Zadanie Konkursowe. Brak spełnienia któregokolwiek z warunków określonych w ust. 1 pkt a - d stanowi podstawę do wykluczenia Uczestnika z Konkursu, a w przypadku późniejszego wykrycia tych okoliczności, w tym po dniu wydania nagrody, prawo do dochodzenia jej zwrotu.

2. Konkurs polega na dodaniu fotografii własnego autorstwa na jednym z poniższych portali społecznościowym. Fotografia powinna nawiązywać do tematu konkursu tj. "Dzień barwowy". Pokaż jak celebrujesz dzień meczu o finał Ligi Europy!

Facebook
Należy dodać zdjęcie w komentarzu do wpisu konkursowego.

Instagram
Dodać zdjęcie z hashtagiem #InterPL i oznaczyć nasz profil @intermediolancom

Twitter
Dodać zdjęcie z hashtagiem #InterPL i oznaczyć nasz profil @intermediolan_

3. Fotografię należy dodać najpóźniej 21 sierpnia 2020 roku o godzinie 23:59.

4. Fotografie zgłaszane do konkursu muszą być autorstwa osoby zgłaszającej. Pod uwagę będą brane jedynie fotografie. Grafiki/kolaże/fotografiki - nie będą brane pod uwagę. Każdy użytkownik może dodać dowolną liczbę fotografii.

5. Zgłaszający oświadcza, że posiada pełne prawa autorskie do przesłanej pracy i zezwala na publikację swojej pracy w serwisie intermediolan.com w poście z newsie z wynikami konkursu oraz na profilach społecznościowych serwisu.

6. Zwycięzcy konkursu zostaną wyłonieni przez jury składające się z członków redakcji serwisu intermediolan.com w terminie do 27.08.2020.

7. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w newsie w serwisie intermediolan.com, a ze zwycięzcami skontaktujemy się drogą elektroniczna.

8. Nagrodę w konkursie ufundował sklep PodStadionem i jest nią najnowsza koszulka Interu Mediolan (domowa lub wyjazdowa).

9. Osoby będące członkami redakcji serwisu intermediolan.com mogą brać udział w konkursie wyłącznie w celu promocji konkursu, gdyż ich zgłoszenia nie będą brane pod uwagę przy wyborze zwycięzcy konkursu.

Źródło: intermediolan.com

Polecane newsy

Komentarze: 4

Sostek

Sostek 20 sierpnia 2020 | 20:09   

Ciekawe ciekawe

wróbel1908

wróbel1908 20 sierpnia 2020 | 20:25   

Fajna sprawa

banikowy

banikowy 20 sierpnia 2020 | 21:04   

Jestem pod wrażeniem :)
Chyle czoła za zorganizowanie takiej akcji i prosimy o więcej takich konkursów.

hawk247

hawk247 21 sierpnia 2020 | 09:36   

Najgorzej dla mnie, domową już mam a wyjazdowej z przyczyn oczywistych nie chciałbym :((
Nie no żartuję, fajny konkurs


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich