Marotta: Wzmacniamy się mimo problemów

26 września 2020 | 09:30 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Giuseppe Marotta zasiadł wczoraj u boku Antonio Conte podczas konferencji przed meczem z Fiorentiną. Dyrektor generalny Interu zapewniał o dobrych relacjach ze szkoleniowcem i wspólnym pragnieniu dalszego rozwoju.

- Naszym zadaniem jest przygotowanie jak najlepszego składu przy jednoczesnym poszanowaniu panujących ograniczeń. Znajdujemy się w centrum pandemii, która zrodziła olbrzymie problemy dla naszego sektora przemysłowego. Każdy klub zwraca szczególną uwagę na stabilność finansową.

- Dzięki Conte wykonaliśmy niezwykłą pracę. Znam go bardzo dobrze, znam jego wspaniałą kulturę pracy, a jego wyniki nie zostały pominięte. Zgadzamy się z jego koncepcją wiarygodności.

- Kryzys w relacjach z trenerem? Mam nadzieję, że ten sezon przyniesie nam jeszcze więcej konfrontacji. Wskazują one na nasze pragnienie rozwoju. Jako sportowcy jesteśmy przyzwyczajeni do konfrontacji, które zawsze przynoszą pozytywne rezultaty.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 4

KawaOpole

KawaOpole 26 września 2020 | 10:37   

Problemem nr 1 przy wzmacnianiu jest Conte,,

Garon_92

Garon_92 26 września 2020 | 11:26   

Jedziecie po transferach a zeszły sezon jasno pokazał czego brakowała, brakowało doświadczenia stąd porażka z Barcelona czy bvb. Biorąc pod uwagę jakie straty odnotowaliśmy przez koronawirusa to obecne transfery są bardzo dobre. Niestety kogoś będzie trzeba sprzedać i moim zdaniem skriniar miał tylko 1 bardzo dobry sezon potem wielokrotnie miał problemy z wyprowadzeniem piłki i szedł "na raz" przez co objezdzali go rywale. Plotki o sprzedaży eriksena brałbym z przymrużeniem oka bo włoscy dziennikarze zawsze będą wymyślać i atakowac a zwłaszcza Inter. Podobnie było z dybala gdy ten nie grał w juve już szukali dziury w całym. Odpuszczenie tonallego i wybieranie graczy typu box to box to dla mnie klarowny sygnał że ustawiamy taktykę pod trequariste jakim ma być eriksena

superofca

superofca 26 września 2020 | 12:41   

Przetlumaczę drugi akapit.

"Dzięki Conte wykonaliśmy niezwykłą pracę" - Przez niego nie mogliśmy realizować normalnych wzmocnień ale dzięki Bogu choć kilka transferów wypaliło.

"Znam go bardzo dobrze, znam jego wspaniałą kulturę pracy, a jego wyniki nie zostały pominięte." - cholerny cham z przerośniętym ego, spieprzył półfinał Coppa Italia i finał LE.

"Zgadzamy się z jego koncepcją wiarygodności." - nie możemy go wypieprzyć bo nie ma już kasy na klasowego trenera, zresztą kto weźmie takiego kadrowego Frankensteina, chyba tylko inny desperat. Jak w kasie się trochę poprawi to wyślemy go na urlop do Bangladeszu czy skąd on tam przyjechał.

inter00

inter00 26 września 2020 | 13:08   

Powiem tak, poczyniliśmy mądre wzmocnienia w postaci doświadczonego i wciąż solidnego pomocnika i taniego, solidnego gracza do rotacji w obronie, ale co z tego skoro pozbywanie się takiego Godina który jest niezwykle doświadczony czy Skriniara który ma ogromny potencjał i nie raz już to pokazywał, zamazuje totalnie obraz tych ,,wzmocnień". Koniec końców możemy się nie tylko nie wzmocnić a osłabić.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich