Mourinho: Wspaniałe mecze i pełne bezpieczeństwo

17 listopada 2020 | 09:37 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna

José Mourinho zabrał głos na temat ostatniej przerwy reprezentacyjnej i zrobił to w swoim stylu. Portugalczyk ma tylko sześciu zawodników do dyspozycji w klubie i co zrozumiałe, nie jest to dla niego sytuacja komfortowa.

Były trener Interu odniósł się również do tego, co stało się z reprezentacją Chorwacji i sprawą Vidy (zawodnik zagrał w meczu reprezentacji mimo pozytywnego testu na COVID). Z ironią, która go charakteryzuje, napisał na Instagramie:

- Fantastyczny tydzień piłki nożnej. Wielkie emocje w meczach reprezentacji, świetne mecze towarzyskie i całkowite bezpieczeństwo. Wyniki testu na Covid po grach już rozegranych. Przypadkowe osoby biegające podczas treningu i wiele więcej. Po kolejnym treningu, w którym uczestniczyło tylko 6 zawodników, przyszedł czas na zadbanie o siebie. - napisał The Special One dodając zdjęcie podczas treningu w siłowni, w klapkach.

Mourinho to nie jedyna osobowość w europejskiej piłce, która w ostatnim czasie narzekała na zbyt dużą ilość meczów reprezentacyjnych.

Źródło: instagram

Polecane newsy

Komentarze: 1

hawk247

hawk247 17 listopada 2020 | 11:50   

Jego instagram to złoto


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich