CAMPIONI 2021

 

Hakimi: Potrzebowałem czasu

6 grudnia 2020 | 10:27 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Kiedy coraz częściej zaczęły pojawiać się słowa krytyki pod adresem Achrafa Hakimiego, ten odpowiedział w najlepszy możliwy sposób. Marokańczyk rozegrał świetną partię przeciwko Bolonii i dwukrotnie zapisał się na liście strzelców. Po meczu zawodnik Interu rozmawiał z telewizją DAZN.

- Ludzie mówią, że jestem inny, ale pozostałem zupełnie taki sam. Po prostu ciężko pracowałem, aby dostosować się do nowego zespołu i nowej ligi. To ciągle ten sam Hakimi. Próbuję nauczyć się języka, przyzwyczaić do ludzi, miasta. Nie ma zbyt wielu różnić w porównaniu do Hiszpanii, więc nie powinno zając mi to zbyt wiele czasu.

- Conte dużo mówi o ruchach, które powinniśmy wykonywać na boisku i w końcu do tego dojdziemy, stanie się to dla nas naturalne. Zdaje sobie sprawę, że moja szybkość jest użyteczna, więc gdy mam przed sobą więcej miejsca, mogę nabrać rozpędu i być bardziej przydatnym dla zespołu.

Źródło: DAZN

Polecane newsy

Komentarze: 3

inter00

inter00 6 grudnia 2020 | 12:25   

Wreszcie dobry mecz, powiem szczerze wyglądało to już nieciekawie. Oby to był początek lepszej formy Hakimiego bo potrzebujemy takiej wyścigówki na cały sezon!

superdoktorgazeta

superdoktorgazeta 6 grudnia 2020 | 13:33   

Jak wczoraj przyspieszył w obronie i odebrał piłkę wslizgiem od Barrowa, widać jakość

Huragan1410

Huragan1410 6 grudnia 2020 | 16:44   

Teraz udowodnik dyspozycję w meczach do ko,ca roku o ile będziesz wychodził w 1 składzie .


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich