CAMPIONI 2021

 

Conte: Czas na odpoczynek

23 grudnia 2020 | 23:30 Redaktor: boxingdivision Kategoria:Ogólna

Inter pokonał Hellas Werona w wyjazdowym spotkaniu 14. kolejki Serie, i wobec zwycięstwa Milanu, uplasował się na pozycji wicelidera. Po meczu zadowolenia ze swoim zawodników nie krył Antonio Conte.

- Najbardziej cieszy mnie to, że ujrzałem twardo grającą i zdeterminowaną drużynę. Nie było łatwo wygrać w Weronie, moje uszanowanie dla Juricia. Uważam, że wszyscy moi gracze przeszli pozytywnie dzisiejszy egzamin. Hellas to ekipa, która gra bardzo dobrze przeciwko wielkim. Podobało mi się to, jak zachowaliśmy się po stracie bramki na 1:1. 

Dzisiejsza wygrana dała nam wysoką pozycję w tabeli. Mamy siedem zwycięstw z rzędu i musimy kontynuować tą passę. Zawsze musimy być na odpowiedniej ścieżce. Dzisiejszy mecz pokazał, że różne wydarzenia dzieją się podczas meczu, ale finalnie i tak można go wygrać. Jestem dumny z mojej drużyny pełnej młodych zawodników. Pokazali dziś, że chcą wygrywać. 

Jeżeli chodzi o uraz po odpadnięciu z Ligi Mistrzów, to cały czas nosimy go w sobie i z pewnością jeszcze trochę to potrwa. Mowa o wszystkich w klubie i mnie także. Serie A jest natomiast w tym roku bardziej wyrównana niż rok temu. Wiele drużyn się wzmocniło. Musimy myśleć o sobie. 

Mercato? Mogę przedstawić klubowi swoje przemyślenia i propozycje, ale to właściciele podejmują decyzję i szacują wydatki. Spotkamy się po rundzie z dyrektorami. Takie spotkania mają miejsce w każdym klubie. Nie zawsze wszystko da się zrobić tak jak sobie zaplanujemy. 

Lukaku? Jest takim samym zawodnikiem jak inni gracze. Sam zresztą to stwierdził. Nie mogę narzucać mu zbyt dużej odpowiedzialności. Lautaro przełamał impas strzelecki i to bardzo ważne. Gdy napastnik nie strzela, zaczyna się frustrować. Teraz nastał czas na odpoczynek. W tym roku nie mieliśmy wakacji - powiedział Conte. 

 

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 2

inter00

inter00 23 grudnia 2020 | 23:55   

Mam nadzieję że w przerwie przeprowadzimy fajne transfery i zawodnicy solidne odpoczną. Wesołych świat życzę wszystkim sympatykom Interu, Forza!!

Copacabana1

Copacabana1 25 grudnia 2020 | 16:57   

Antonio prowadź nas po mistrza wierzę w to pazza inter


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich