Argentyńskie tango w Mediolanie?

22 stycznia 2021 | 15:02 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Piłkarze rodem z Argentyny przez lata stanowili o sile Interu, a wielu z nich na stałe zapisało się złotymi zgłoskami w historii klubu. Obecnie o podtrzymanie tradycji dba osamotniony Lautaro Martinez, lecz według raportów dziennika Tuttosport sytuacja może ulec zmianie już latem.

Przy okazji meczu z Udinese włoscy dziennikarze skupiają swoją uwagę na duecie Rodrigo de Paul - Juan Musso. Obaj gracze popularnych Zebr od dawna ubierani są w czarno-niebieskie barwy, a zdaniem turyńskiej gazety już latem może dojść do urzeczywistnienia się plotek. Pomocnik przymierzany jest do zajęcia miejsca po Christianie Eriksenie, zaś bramkarz typowany jest na potencjalnego następcę dla Samira Handanovicia.

Co ciekawe, De Paul, Musso oraz Martinez reprezentowali w przeszłości barwy jednego klubu. Wszyscy występowali bowiem w barwach argentyńskiego Racingu Avellaneda.

Źródło: Tuttosport

Polecane newsy

Komentarze: 3

el_loco

el_loco 22 stycznia 2021 | 18:02   

Moja radość będzie przeogromna jeśli Ci panowie nie dołączą do Interu.

inter00

inter00 22 stycznia 2021 | 18:08   

De Paul na ten moment byłby dobrym rozwiązaniem, wzmocniłby rywalizację i pasowałby do taktyki Conte ale nie jest to piłkarz który wybiłby się ponad ligę

scrollo7

scrollo7 23 stycznia 2021 | 06:22   

Po huj


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich