Marotta: Nie pozwolimy na destabilizację klubu

24 stycznia 2021 | 11:03 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Ogólna

Bezpośrednio przed starciem z Udinese dziennikarze SkySport spotkali się z Beppe Marottą. CEO Interu w kilku zdaniach odniósł się do plotek transferowych i ostatnich doniesień mediów na temat finansów klubu.

- W ciągu ostatnich kilku tygodni opublikowano wiele historii, niektóre prawdziwe, a niektóre to nic więcej niż zwykłe spekulacje, które miały zdestabilizować klub. Nie da się tego zrobić, bo to silny klub, kierownictwo gwarantuje jedność i nikt nie może wątpić w jedność i dumę tego klubu.

- Jak powiedziałem wcześniej, nasze okno transferowe jest zamknięte. Chcemy poświęcić odpowiednią uwagę naszej obecnej grupie. Rozglądaliśmy się za okazjami, ale ich nie ma, ponieważ przechodzimy przez delikatny moment dla zespołu. Dlatego musimy wypełnić luki niezwykłymi wartościami, których nie możemy kupić na rynku, a są nimi tożsamość, miłość do koszulki i pasja.

- Matias Vecino dołączył do kadry na trening w tym tygodniu i mamy nadzieję, że po kontuzji będzie mógł zachowywać się jak nowy nabytek. Agoume to zawodnik urodzony w 2002 roku, który musi grać konsekwentnie. Zabranie go z powrotem do Interu byłoby niesprawiedliwe dla Spezii i trudne dla niego. 

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 2

Darkos

Darkos 24 stycznia 2021 | 20:38   

Miłość do koszulki i pasja nam goli nie zdobędą, jak Lukaku/Lautaro będzie musiał pauzować...

HeyaMakumba

HeyaMakumba 25 stycznia 2021 | 13:48   

A pieniędzy się nie wyczaruje ....


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich