Pirlo: Musimy zachować koncentrację

8 lutego 2021 | 20:43 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Juventus przystąpi do jutrzejszego starcia z Interem z przewagą wypracowaną podczas pierwszego meczu, lecz Andrea Pirlo apelował o zachowanie pełnej koncentracji. Szkoleniowiec Starej Damy ma świadomość wagi spotkania i stawki, o którą toczy się gra.

- To druga runda ważnej rywalizacji. Mamy szansę na awans do finału, to cel, który musimy osiągnąć za wszelką cenę. Musimy zachować właściwe podejście. Mecz zaczyna się od stanu 0:0. To będzie niczym finał, musimy pozostać skupieni.

- Lukaku i Hakimi są kluczowi dla Interu. Dobrze znamy ich charakterystykę i powinniśmy pozostać skoncentrowani.

- Buffon i Kulusevski rozpoczną w podstawowym składzie. Najważniejszy jest aspekt mentalny. Jesteśmy pozytywnie nastawieni, wierzymy w swoją pracę, a to odpowiedni punkt wyjścia. Mamy konkretne cele, które chcemy osiągnąć i nad tym pracujemy. Porażki przekonały nas, jak wiele możemy osiągnąć. W tej grupie nie brakuje jakości, mamy 23 podstawowych graczy zdolnych do wielkich rzeczy.

- Jesteśmy teraz bardziej kompaktowi. Gramy zespołowo i pomagamy sobie nawzajem. Nie tracimy zbyt wielu bramek, lecz to nie tylko zasługa defensorów. Każdy ma właściwe nastawienie.

Źródło: Juventus TV

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich