Barella i Skriniar dostępni na Genoę

22 lutego 2021 | 14:16 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Po arcyważnej wygranej z AC Milan Antonio Conte dał swoim piłkarzom dwa dni wolnego. Nerazzurri powrócą do zajęć w Appiano Gentile od środy i rozpoczną przygotowania do niedzielnej rywalizacji z Genoą.

Przeciwko Gryfonom nie będzie mógł zagrać zdyskwalifikowany Achraf Hakimi. Po zakończeniu wczorajszego spotkania wątpliwości pojawiły się także wokół Nicolo Barelli i Milana Skriniara. Obaj kończyli mecz z wyraźnym grymasem bólu, lecz pierwsze diagnozy uspokajają fanów czarno-niebieskich.

Wygląda no to, że skończy się tylko na strachu i Conte będzie mógł liczyć na swoich kluczowych graczy w kontekście rywalizacji z ekipą Ballardiniego.

Źródło: Corriere dello Sport

Polecane newsy

Komentarze: 3

inter00

inter00 22 lutego 2021 | 14:19   

Czy ja wiem czy będą dostępni? Groźnie to wyglądało, zwłaszcza u Barelli. Osobiście dałbym im odpocząć bo ta dwójka gra bardzo dużo i mimo że badania nic nie wykazały to jednak organizm mówi że coś jest nie tak skoro problemy były

Peppino77

Peppino77 22 lutego 2021 | 14:37   

Będą odpoczywać cały tydzień , żadnych rotacji chyba że kontuzja albo wykluczenie teraz każdy mecz jest na wagę złota , idealny okres żeby zrobić dość duża przewagę żeby później Nerwowo nie było

banikowy

banikowy 23 lutego 2021 | 12:08   

Barella stanowi o sile naszej pomocy, lepiej go teraz troszkę oszczędzić bo końcówka sezonu będzie najważniejsza.
Musimy zacząć rotować składem bo Lukaku Barella czy linia obronna potrzebują zmian i odpoczynku, nie po to są zmiennicy żeby siedzieli wiecznie na ławce.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich