Gasperini: Wreszcie wygramy

8 marca 2021 | 10:31 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Bez strachu, z pełną wiarą we własne możliwości i chęcią wygranej. Na przedmeczowej konferencji Gian Piero Gasperini zapowiedział, że zamierza stawić czoła liderowi z Mediolanu.

- Jeżeli istnieje prawo średniej, to prędzej czy później odniesiemy sukces. Ten mecz wiele powie o naszej sytuacji. Zmierzymy się z zespołem, który w pełni zasłużenie zajmuje pierwsze miejsce w tabeli, ze sporą przewagą nad Juventusem. Pozostają silnym kandydatem do tytułu, lecz do końca pozostało jeszcze 13 kolejek.

- To wielka satysfakcja dysponować jednym z dwóch najlepszych ataków w lidze. Daje nam to poczucie własnej wartości i udowadnia, że wielu graczy może zdobywać bramki. Ten zespół daje mi satysfakcję. Jest zbyt wcześnie na osądy, ale budujemy coś ważnego. Wszyscy dobrze się czują. Ostatnie mecze przeciwko Interowi były pozytywne w naszym wykonaniu. Inter i Juve mają coś więcej niż my, ale byliśmy bliscy zmniejszenia tej różnicy w bezpośrednich pojedynkach.

- Tylko Hateboer i Sutalo są niedostępni. Myślimy o sobie. Jutro zmierzymy się z liderem tabeli, w kluczowym dla nas momencie sezonu. Dobre nastawienie w Mediolanie może sprawić, że zyskamy więcej pewności siebie. Pojedynczy gracze są ważni, ale kluczowe znaczenie maję wspólne występy. Jeśli uda nam się ograniczyć ich napastników nasze szanse wzrosną.

- Nie powinniśmy oddawać miejsca Hakimiemu, podczas gdy Gosens bardzo ewoluował taktycznie. Ich starcia na flance będą jednym z najważniejszych wydarzeń w grze.

Źródło: Football-Italia.net

Polecane newsy

Komentarze: 4

Optajmista

Optajmista 8 marca 2021 | 11:33   

Gian Piero Gasperini wykazuje się kompletnym niezrozumieniem Prawa Wielkich Liczb

Pepesz1908

Pepesz1908 8 marca 2021 | 13:15   

Osiągniecie sukces Panie Gasperini ale raczej później niż prędzej, bo dziś my inkasujemy 3pkt i odjeżdżamy. Forza Inter! (edycja 2021.03.08 13:17 / Pepesz1908)

Drago194

Drago194 8 marca 2021 | 23:08   

Lol, nope

kandziak

kandziak 9 marca 2021 | 15:41   

No i wygrał, Talon na ku**e i balon :D


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich