KONKURS! Mój herb - Wygraj piłkę Interu Mediolan!

7 kwietnia 2021 | 16:15 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Informacje serwisu

Z okazji nawiązania współpracy z naszym nowym Partnerem, sklepem www.vitasport.pl, oraz prezentacji nowego herbu Interu, chcielibyśmy zaprosić Was do udziału w konkursie.

Nagrodą w nim jest piłka NIKE INTER MEDIOLAN STRIKE (roz.5) ufundowana przez www.vitasport.pl

Co zrobić aby wziąć udział w konkursie pt. Mój herb?

Zapoznać się z załączonym niżej regulaminem konkursu, a następnie wysłać zgłoszenie konkursowe na adres redakcja@intermediolan.com najpóźniej do 11 kwietnia 2021 roku do godziny 23:59 w tytule wiadomości pisząc KONKURS MÓJ HERB, zaś w treści wiadomości podając swój login w serwisie intermediolan.com.

Konkurs polega na stworzeniu własnej interpretacji herbu Interu. Pokażcie jak Waszym zdaniem powinien wyglądać herb Interu. Dozwolone są wszelkie techniki przedstawienia herbu jakie przyjdą Wam do głowy: projekt graficzny, kolaż, rysunek odręczny, itp. Ważne, by był to projekt Waszego autorstwa. Liczymy na Waszą kreatywność i fantazję - na co z pewnością zwrócimy uwagę. Zaskoczcie nas!

Regulamin konkursu:

1) Organizatorem konkursu jest serwis intermediolan.com.
2) Konkurs przeznaczony jest dla zarejestrowanych użytkowników serwisu intermediolan.com.
3) Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są wyłącznie pod adresem redakcja@intermediolan.com do dnia 11.04.2021 do godziny 23:59.
3) Warunkiem udziału w konkursie jest zapoznanie się z niniejszym regulaminem i jego akceptacja. Zgłoszenie do konkursu oznacza, że biorący udział w konkursie zapoznał się z treścią regulaminu i go akceptuje.
4) Projekt zgłoszony do konkursu musi być autorstwa osoby zgłaszającej i powinien być wysłane w maksymalnej rozdzielczości. Każdy użytkownik może zgłosić do konkursu tylko jeden projekt.
5) Zgłaszający oświadcza, że posiada pełne prawa autorskie do przesłanej pracy i zezwala na publikację swojej pracy w serwisie intermediolan.com w poście z newsie z wynikami konkursu.
7) Zwycięzcy konkursu zostaną wyłonieni przez jury składające się z członków redakcji serwisu intermediolan.com w terminie do 15.04.2021.
8) Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w newsie w serwisie intermediolan.com, a ze zwycięzcami skontaktujemy się drogą mailową na adres, z którego zostało wysłane zgłoszenie.
9) Sponsorem nagrody jest sklep www.vitasport.pl. Zachęcamy do polubienia profili społecznościowych naszego Partnera:

Vitasport w social media:

Facebook
Instagram
Youtube
Twitter

Źródło: intermediolan.com

Polecane newsy

Komentarze: 3

Dziarski

Dziarski 7 kwietnia 2021 | 17:36   

ciekawe ile osób przyśle herb sprzed zmiany :D

Lambert

Lambert 9 kwietnia 2021 | 17:33   

Jako że jestem antytalentem to powodzenia reszcie xd

vnm

vnm 9 kwietnia 2021 | 21:24   

Chciałem zauważyć że regulamin w punkcie 7 jest tak napisany aby nikt nie wygrał, ponieważ jury ma czas na wyłonienie zwycięzcy do 15 marca. To podstęp, redakcja chce zatrzymać piłkę tylko dla siebie :D


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich