Zadanie wykonane! Teraz czas na Sassuolo

1 maja 2021 | 17:09 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Relacje2 min. czytania

Piłkarze Interu długo męczyli się z napoczęciem defensywy Crotone, lecz ostatecznie plan został wykonany. Nerazzurri wygrali 2:0 po trafieniach Christiana Eriksena i Achrafa Hakimiego. Teraz pozostało nam jedynie oczekiwać na rezultat niedzielnego meczu Sassuolo - Atalanta, którego wynik może przesądzić o tytule mistrzowskim.

1' Handanović z problemami, ale zatrzymał strzał Ounasa.

2' Uderzenie Sensiego zostało zblokowane. Tylko rzut rożny dla Interu.

3' Brozović posłał znakomite podanie do Sensiego, lecz Włoch przegrał pojedynek sam na sam z Cordazem.

16' Szybki wypad Interu. Próba strzału w wykonaniu Sensiego została jednak zblokowana.

23' Było blisko. Lukaku strącił piłkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, lecz ta odbiła się tylko od słupka.

28' Strzał Lukaku został zblokowany, Lautaro zdecydował się na efektowną dobitkę przewrotką, ale przeniósł piłkę nad poprzeczką.

38' Pereira zastąpił kontuzjowanego Recę.

38' Brozović zobaczył żółtą kartkę.

40' Niecelny strzał głową Bastoniego.

44' Piłka ponownie odbiła się od słupka bramki strzeżonej przez Cordaza. Tym razem sytuacyjnie uderzył Lautaro.

45' Cordaz obronił mocny strzał Sensiego. Znów tylko rzut rożny.

45+3' Koniec pierwszej połowy.

46' Eduardo zastąpił Cigariniego.

59' Sensi na raty z rzutu wolnego, ale Cordaz spokojnie złapał futbolówkę.

60' Mocny strzał Hakimiego przeleciał nad poprzeczką.

65' Potrójna zmiana w Interze. Perisić, Sanchez i Eriksen zastąpili Darmiana, Lautaro oraz Sensiego.

66' Vulić zmienił Benaliego.

69' Nareszcie! Składna i szybka wymiana piłek przez graczy Interu, mocny strzał Eriksena, rykoszet i piłka w siatce.

71' Niecelny strzał Perisicia.

72' Riviere zastąpił Ounasa.

73' Żółta kartka dla Riviere.

82' Simy skiksował w dogodnej sytuacji.

83' Kontra w wykonaniu Interu. Perisić podał do Lukaku, a ten umieścił piłkę w siatce. Niestety gol został anulowany, gdyż Chorwat znajdował się na spalonym.

90+1' Hakimi i Lukaku nie zdążyli do piłki dogranej przez Perisicia.

90+1' Żółta kartka dla Eriksena.

90+2' Kolejna kontra zespołu gości. Barella wypuścił w bój Hakimiego, a ten nie miał problemów z pokonaniem Cordaza. 2:0 dla Interu!