CAMPIONI 2021

 

Lukaku: Najlepszy sezon w mojej karierze

3 maja 2021 | 01:11 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Nie byłoby mistrzostwa bez bramek i zaangażowania Romelu Lukaku. Belg dołączył do świętujących fanów i wspólnie z nimi celebrował zdobycie Scudetto. W rozmowie z reporterem Sky Sport Italia napastnik Interu nie starał się skrywać emocji.

- Jestem bardzo szczęśliwy z powodu wszystkich kibiców Interu na całym świecie, zespołu, sztabu szkoleniowego, prezesa, dosłownie wszystkich. To był dla mnie wspaniały rok. Jestem naprawdę dumny, że mogę grać dla Interu. Chciałem tu przyjechać i świętować razem z ludźmi. Powiedziałem mojemu przyjacielowi, że to najlepszy sposób, aby tego doświadczyć, być tam z fanami.

- Dla mnie i większości moich kolegów był to pierwszy tytuł mistrzowski, więc chcieliśmy podzielić się tą chwilą. Poprzedni sezon był dobry, ale ten jest najlepszym w mojej karierze. To cudowne uczucie i mam nadzieję, że tak będzie dalej. Pragnę wszystkim podziękować, jestem naprawdę szczęśliwy.

Źródło: Sky Sport Italia

Polecane newsy

Komentarze: 4

inter00

inter00 3 maja 2021 | 08:54   

Masa zawodników zdobyła w końcu jakieś trofeum, zwłaszcza cieszę się że Handa może dopisać jakiś sukces w swoje CV. Mam nadzieję że teraz poczują głód i jeszcze bardziej ich to napędzi do wygrywania następnych trofeów

maestro84

maestro84 3 maja 2021 | 10:37   

Brawo Romelu!
Nie zwątpiłem w Belga ani przez chwilę, a jak trwały negocjacje 2 lata temu, to non stop śledziłem newsy i przecieki i modliłem się żeby ten transfer doszedł do skutku. Sprzedaż Lukaku byłaby teraz wielkim błedem, wg mnie zespół straciłby z 40% jakosci.

Inter88

Inter88 3 maja 2021 | 13:43   

Brawo Lukaku!!! Teraz nikt już nie będzie pamiętać o tym zdemoralizowanym i zakompleksionym przez Łandę całym Icardim bo my znacznie lepszego piłkarza jakim jest Lukaku. FORZA INTER!

Matt1

Matt1 3 maja 2021 | 18:22   

Lukaku w tym sezonie stał się moim ulubionym napastnikiem. Nawet jak nie strzela to regularnie uczestniczy w grze z tyłu, zwłaszcza przy rzutach różnych pod naszą bramka. Już wiem czemu Conte nie daje mu odpocząć. Sporo razy przejął istotne pilki


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich