CAMPIONI 2021

 

Zamieszanie wokół kontraktu Lautaro

6 maja 2021 | 10:45 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Od kilku miesięcy słyszymy i czytamy, że już za chwileczkę, już za momencik Lautaro Martinez złoży podpis pod nową umową z Interem. W międzyczasie piłkarz zdążył nawet zmienić agentów, a konkretów nadal brak. 

Największy wpływ na opóźnienia ma oczywiście niepewna sytuacja finansowa klubu, lecz wspomniane roszady w otoczeniu piłkarza także odegrały swoją rolę w całej sprawie. Piero Ausilio otwarcie przyznał, że negocjacje z poprzednikami pana Alejandro Camano (nowy menadżer Martineza) były już bliskie finalizacji, a teraz wszystko zaczyna się od początku:

- Byliśmy na dobrej drodze, lecz piłkarz zmienił agentów i zmusił nas do powrotu do punktu wyjścia. Nie sądzę jednak, aby to stanowiło większy problem - powiedział dyrektor sportowy Nerazzurich.

Tematem klubowej przyszłości Argentyńczyka zajmuje się również dzisiejsza La Gazzetta dello Sport. Zdaniem gazety zamieszanie powstałe wokół zawodnika opóźni podpisanie nowej umowy, ale sama operacja nie jest zagrożona. Nowy kontrakt będzie obowiązywał do 2024 roku i zagwarantuje Lautaro zarobki na poziomie 4,5 mln euro + bonusy. Zniknie także zapis o klauzuli wykupu.

Źródło: La Gazzetta dello Sport

Polecane newsy

Komentarze: 3

Kiksu

Kiksu 6 maja 2021 | 13:01   

czy ja wiem czy przy jego formie to jest uzasadnione ?? może warto było by właśnie rozważyć jego sprzedaż

Matt1

Matt1 6 maja 2021 | 13:36   

przeciez swietnie sie rozumie z Lukaku. Kogo bys widzial w jego miejsce?

inter00

inter00 6 maja 2021 | 15:01   

@Matt1 - jeżeli będzie trzeba kogoś sprzedać to właśnie najlepiej sprzedać Lautaro a w jego miejsce za połowę ceny można wziąć Belottiego


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich