CAMPIONI 2021

 

Pagliuca: Handanović powinien zostać

6 maja 2021 | 22:45 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

W rozmowie z La Gazzetta dello Sport Gianluca Pagliuca przyznał, że obecny zespół Interu przypomina mu drużynę, w której sam występował. Były reprezentant Italii wziął również pod obronę Samira Handanovicia.

- Słyszałem, że Bergomi mówił, iż obecny Inter jest podobny do naszej drużyny. Myślę, że można porównywać te zespoły. Mieliśmy bardzo silnego napastnika, ale byli też Zamorano i Djorkaeff. Teraz jest Lukaku, a także Lautaro i Sanchez.

- Handanović? Było wiele zmiennych. Cichy początek sezonu, środkowa faza na bardzo wysokim poziomie i kilka błędów w końcówce. Na szczęście nie były zbyt kosztowne. Błędy zdarzają się wszystkim, jednym częściej, innym rzadziej. Nadal pozostaje jednak bramkarzem na najwyższym poziomie.

- Myślę, że Handanović nadal powinien być pierwszym wyborem w kolejnym sezonie, lecz trzeba będzie się powoli rozglądać. Mam nadzieję, że Inter zdecyduje się na włoskiego bramkarza. Jest wielu dobrych graczy, którzy zasługują, aby wejść na kolejny poziom.

- Kto przejmie opaskę? To może być Barella. Wyobrażam go sobie w koszulce Interu przez wiele kolejnych lat.

Źródło: La Gazzetta dello Sport

Polecane newsy

Komentarze: 3

Matt1

Matt1 7 maja 2021 | 08:15   

Szanuję Handę, ale to już naprawdę ostatni dzwonek by wprowadził swojego następcę. Ostatnie Derby Mediolanu długo pozostaną mi w pamięci!

inter00

inter00 7 maja 2021 | 12:21   

Powiem tak, jeżeli ściągniemy kogoś kto poziomem się zbliża do Handy to niech grają po pół jak Buffon i Szczesny a jak nie uda się ściągnąć kogoś na podobnym poziome to Handa nadal numer 1

superofca

superofca 7 maja 2021 | 19:14   

Gdyby odwrócić kolejność występów Handy w tym sezonie to pewnie niewielu mówiłoby o zmianie bramkarza. Coraz mocniej zastanawiam się nad Silvestrim, może jest lepszy niż nam się wydaje.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich