CAMPIONI 2021

 

Pirelli pozostanie partnerem Interu do 2024 roku

22 maja 2021 | 12:52 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Ogólna

Producent opon, który towarzyszy Nerazzurrim już od ponad ćwierć wieku, pozostanie partnerem Interu w kolejnych sezonach. Zmieni się jednak rola Pirelli, które nie będzie już głównym sponsorem zespołu z Mediolanu. 

Począwszy od przyszłego sezonu, aż do końca rozgrywek 2023/2024, firma Pirelli zostanie "Globalnym Partnerem Opon" Interu. Podpisane partnerstwa obejmują między innymi prowadzenie i rozwój wspólnych działań marketingowych i komunikacyjnych w celu promowania produktów i usług Pirelli dla samochodów, motocykli i rowerów.

Podpisanie nowej umowy skomentowali przedstawiciele obu stron.

- Długa historia sportowej pasji zmienia się i trwa. Razem przeżyliśmy trudne chwile, ale przede wszystkim świętowaliśmy wielkie sukcesy. Cieszymy się, że możemy kontynuować naszą współpracę z jedną z najważniejszych i najbardziej znanych drużyn piłkarskich na świecie i jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy blisko drużyny i kibiców, aby dzielić się z innymi chwilami pasji i nowymi sukcesami - powiedział Andrea Casaluci , dyrektor generalny Pirelli.

- Z radością ogłaszamy kontynuację relacji między Interem i Pirelli, historycznej i owocnej współpracy, która trwa od 26 lat. Pirelli jest częścią rodziny Nerazzurri i mamy nadzieję, że ta nowa umowa o partnerstwie pozwoli nam wspólnie osiągnąć nowe ważne kamienie milowe - wyjaśnił Alessandro Antonello , CEO FC Internazionale Mediolan.

Oficjalny komunikat nie zawiera informacji o kwocie, którą zaoferowało ze swojej strony Pirelli za przedłużenie współpracy.

 

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 3

inter00

inter00 22 maja 2021 | 14:05   

No i fajnie, może i z koszulek znikną ale nadal cześć Pirelli z nami zostanie

superofca

superofca 22 maja 2021 | 16:25   

Zobaczymy, gdyby chcieli troszkę poprawić warunki to może miałoby to sens. W końcu mamy mistrza, a brak tytułów był jednym z argumentów Pirelli przeciwko zmianie umowy.

Morfo

Morfo 23 maja 2021 | 16:29   

Cieszy mnie ta informacja


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich