CAMPIONI 2021

 

Cassano: Conte wszędzie miał problemy

29 maja 2021 | 00:46 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Antonio Cassano w ostatnim czasie zasłynął wieloma niepochlebnymi opiniami na temat gry Interu i samego Antonio Conte. Tym razem kontrowersyjny ekspert kanału Bobo TV pokusił się o ocenę rozstania z trenera z Interem. Włoch wyraził także swoją opinię na temat jego następcy.

- Conte? Jeśli Zhang powiedział mu, że zachowa obecny skład z małymi poprawkami, to dobrze, ale jeśli usłyszał, że trzeba będzie wszystko zdemontować, to co innego. On wszędzie miał problemy. Zadaje sobie pytanie. Conte rzeczywiście wygrywa, ale zawsze jest coś przeciwko klubom.

- W Chelsea było źle, w Juve również, w Interze ostatecznie także doszło do rozstania. To był najlepszy zespół, jaki mogli mieć we Włoszech, więc nie wiem, czy było coś pod spodem. Możliwość kupowania każdego, kogo chcesz, ma niewielu na świecie.

- Inzaghi? Bardzo podoba mi się jego sposób podejścia do meczów, jego intelektualna uczciwość. Przyniósł też wyniki. Jest bardzo poważny i poważany. Cieszę się, że trafi do Interu. Wnosi europejską filozofię. Conte opiera wszystko na solidności. Inzaghi atakuje, przejmuje posiadanie, lecz w Interze to bardzo trudne. Przegrasz trzy mecze i San Siro się zbuntuje.

Źródło: Bobo TV

Polecane newsy

Komentarze: 2

Kevin

Kevin 29 maja 2021 | 01:06   

Ciebie antek ktoś musiał solidnie kopnąć w ten głupi łeb, bo gadasz jak potłuczony

inter00

inter00 29 maja 2021 | 07:55   

Piecze go dupa że go Conte nie chciał i tyle


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich