CAMPIONI 2021

 

Marotta: Wiemy co się stało

12 czerwca 2021 | 23:59 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Ogólna

Giuseppe Marotta udzielił wywiadu, w którym skomentował sytuację zdrowotną Christiana Eriksena. - Widzieliśmy dramatyczne obrazy, których dynamika zapowiadała coś strasznego. Na szczęście tak nie było. Dziękuję wszystkim za okazane wsparcie - powiedział dyrektor sportowy.

Zapoznaliśmy się z wywiadem lekarza Interu. Podkreślał, że Eriksen nie miał covida. Czy to prawda?

- Tak, absolutnie. Nie był też zaszczepiony. Jest oczywiste, że musimy ustalić, co się stało. Nie będę teraz wchodzić w szczegóły, ale nasi lekarze skontaktowali się z Duńską Federacją i wiemy co się stało, jednak z szacunku nie chcemy w to wchodzić. Jesteśmy tutaj, by docenić wielki wyraz miłości względem naszego klubu i Christiana.

Lukaku zadedykował gola Eriksenowi.

- To pokazuje, że są bardzo zżytym zespołem. Eriksen wysłał kilka minut temu na naszym klubowym czacie wiadomość. Potwierdził, że wszyscy jesteśmy blisko, dziś bardziej niż kiedykolwiek.

Czy rozmawiałeś już z zespołem i Inzaghim?

- Tak. Natychmiast się zdzwoniliśmy. Czekaliśmy na dokładne informacje. Rozmawialiśmy z personelem medycznym i federacją. Uspokojono nas. Kontakty wciąż trwają. Nie chcemy być zbyt nachalni, bo Christian potrzebuje spokoju. Miło jednak było, że poświęcił czas, by wysłać nam wiadomość.

Czekaliśmy na Eriksena wiele miesięcy. Teraz znów będziemy musieli czekać?

- Oczywiście. To piłkarz, który miał trudności z wejściem do zespołu, ale później udowodnił swoją wartość. Conte dobrze z nim pracował. Teraz mamy nadzieję, że uda się rozwiązać wszelkie problemy zdrowotne.

Źródło: fcinternews.it

Polecane newsy

Komentarze: 2

anonimizacja2121

anonimizacja2121 13 czerwca 2021 | 07:07   

Teraz zdrowie Christiana jest najważniejsze, wszystko inne schodzi na drugi plan. Oby wszystko było już dobrze.

inter00

inter00 13 czerwca 2021 | 08:21   

Oby wszystko się dobrze ułożyło. Niech go przebadają od stóp do głów i zrobią co trzeba


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich