List od wiernego użytkownika InterMediolan.COM

13 sierpnia 2007 | 09:50 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Informacje serwisu

Wczoraj przeglądając codzienną pocztę natrafiłem na list od jednego z userów naszego serwisu skierowany do redakcji. Słowa które przeczytałem w nim bardzo mnie ucieszyły, dlatego postanowiłem podzielić się tym listem z Wami wszystkimi. Mam również nadzieję, że autor owego listu nie będzie miał mi tego za złe.

"Witam Serdecznie!

Chciałbym pogratulować Tobie, oraz całej ekipie tworzącej Serwis Klubu Inter Mediolan tego wszystkiego co robicie dla Naszego Ukochanego Klubu i jego wiernych kibiców!

Uważam się za wiernego kibica Nerazzurrich i jestem z klubem na dobre i złe od około 5 lat, obserwowałem wiele polskich serwisów Interu, jednak tylko Wasz mnie naprawdę wciągnął. Dzięki ciągłej pracy nad system news’ów „intermediolan.com” stał się najszybszym i najciekawszym w krajowym wydaniu- liczne artykuły oraz kompilacje piłkarskie pokazują że nie idziecie na łatwiznę „kopiowania” z innych serwisów a wręcz przeciwnie- sami tworzycie i udoskonalacie już powstałe pomysły. Ciągła praca nad serwisem doprowadziła do coraz to większej "profesjonalności” strony, kolejna odsłona robi naprawdę duże wrażenie. Dzięki tym wszystkim działania rzesza ludzi interesujących się czarno- niebieskimi ciągle się powiększa, co bardzo mnie i nie tylko mnie cieszy.

To dzięki serwisowi moja „miłość” do Nerazzurrich nabrała rumieńców, gdy była akcja sprzedaży szalików(trochę czasu minęło od tamtego momentu) propagowana przez serwis, pomyślałem bez wahania że musze go mieć! Zamówiłem i co się okazało? Szalik został mi dostarczony do domu przez kogoś z „intermediolan.com”, bardzo żałowałem że nie odebrałem go osobiście(moja starsza to zrobiła) liczyłem że chwile porozmawiam o dalszych planach serwisu, no i wymienię się uwagami na temat Interu. Człowiek fatygował się za darmo pod same drzwi, a najprościej było wysłać szalik pocztą bądź kurierem. Jednak zrobił inaczej i to właśnie mnie urzekło.

Gratuluję raz jeszcze w imieniu swoim i wszystkich kibiców mediolańskiego klubu. Mam nadzieję że serwis będzie nadal utrzymywał swój wysoki poziom i nie przestanie się rozwijać.

Z wyrazami uznania,

Duzy120"

W imieniu całej redakcji, dziękuję

Źródło: -

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich