Agent Lautaro wciąż nie rozpoczął rozmów

17 lipca 2021 | 13:17 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Ogólna

Włoskie media donoszą, że rozmowy Argentyńczyka z Interem wciąż jeszcze się nie rozpoczęły. Agent zawodnika odbył wprawdzie tego lata swego rodzaju turnee po Hiszpanii, szukając klubu, który wyłożyłby odpowiednią sumę, jednak Lautaro przynajmniej w tym sezonie powinien nadal pozostać zawodnikiem Interu.

Według Corriere dello Sport, Lautaro Martinez i Nerazzurri mają w planach omówić przedłużenie umowy, która wygasa w 2023 roku. Wszystko rozbija się o finanse, ponieważ snajper liczy na zarobki adekwatne do roli na boisku, którą według siebie pełni.

Agent Lautaro Martineza do niedawna szukał dla niego nowego pracodawcy w Hiszpanii. Według zakulisowych plotek rozmawiał o swoim kliencie z Realem Madryt, Atletico Madryt i Barceloną, ale żaden klub nie jest w stanie sobie na niego pozwolić tego lata. Jedyna oferta, która się pojawiła, wpłynęła ze strony Atletico, jednak 40 mln euro nie zrobiło wrażenia w Mediolanie i zostało odrzucone.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 3

shakurspeare

shakurspeare 17 lipca 2021 | 14:14   

Grubasek powinien zrobić wypad do jakiegoś gownoklubu jak City

HeyaMakumba

HeyaMakumba 17 lipca 2021 | 15:36   

Pewnie dlatego jeszcze nie przedłużył kontraktu. Badają możliwość opierdzeilenia go.

kacperosik2

kacperosik2 17 lipca 2021 | 17:33   

Czyli tu chodzi o po prostu pensje na kontrakcie, tak jak mówiłem :) zrównać mu pensje z Vidalem brzydalem i z palca podpisze, tak to widzę :p


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich