CAMPIONI 2021

 

Oficjalnie: Inter wycofał się z Florida Cup

21 lipca 2021 | 19:16 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Ogólna

Po tym jak Arsenal zrezygnował z udziału we Florida Cup, podobną decyzję podjęli również Nerazzurri. Wszystko ze względu na ochronę zdrowia piłkarzy i możliwość spokojnego przygotowania się do sezonu.

Jak poinformowali dziennikarze Sky Sport, Inter nie pojedzie na tournee po Stanach Zjednoczonych, gdzie planowo miał wziąć udział we Florida Cup. Udział w turnieju miał być zbyt ryzykowny względem trwającej epidemii koronawirusa. Jutrzejszy wylot do USA został odwołany.

Aktualizacja:

Na oficjalnej stronie klubu pojawił się komunikat:

Internazionale Milano informuje, że ​​nie pojedzie do USA na Puchar Florydy ze względu na zagrożenia, jakie wiążą się obecnie z podróżami międzynarodowymi w wyniku rozprzestrzeniania się pandemii, co stwarza zagrożenia, które już spowodowały wycofanie się z udział Arsenalu.

Źródło: Sky Sport

Polecane newsy

Komentarze: 4

inter00

inter00 21 lipca 2021 | 19:34   

W sumie teraz to i lepiej. Z ogórkami grać można i u nas a myśle że łatwiej ogarnąć sparing z jakaś dobrą drużyną w Europie.

banikowy

banikowy 21 lipca 2021 | 19:49   

Błąd.
Te turnieje są po to aby się pokazać na innym kontynencie, szczególnie gdzie rynek piłkarski w stanach jest mały i stosunkowo dużo na nim miejsca do promowania marki.
Poza tym covid to ściema bo połowa USA od pół roku ma wyjebane i żyją a Europa odpierdala maniane covid ową

hawk247

hawk247 22 lipca 2021 | 10:10   

„covid to ściema”

ok

MrSly

MrSly 22 lipca 2021 | 12:02   

Szkoda...


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich