Lazaro kluczem do transferu Kosticia?

24 lipca 2021 | 23:43 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Filip Kostić pozostaje marzeniem wielu kibiców Interu w temacie obsady lewego wahadła zespołu. Negocjacje z Eintrachtem nie należą jednak do najłatwiejszych, gdyż Niemcy oczekują sporych pieniędzy za swojego gracza. Według portalu Calciomercato.it istnieje jednak szansa na dopięcie transakcji.

Wszystko dzięki osobie Valentino Lazaro, który rzekomo znajduje się w orbicie zainteresowań popularnych Orłów. O kandydaturze Austriaka pozytywnie wypowiedział się podobno trener Eintrachtu Oliver Glasner, więc istnieje możliwość kontynuowania negocjacji. Lazaro nie ma większych szans na zaistnienie w ekipie czarno-niebieskich, a agent piłkarza otwarcie wypowiadał się już o zapytaniach ze strony innych klubów.

Usługami Kosticia interesują się również działacze Romy. Klub ze stolicy gotów jest zaoferować 20 mln euro za transfer. Czy to wystarczy? Wcześniej pisano, że niemiecki klub oczekuje ofert w granicach 30 mln.

Źródło: Calciomercato

Polecane newsy

Komentarze: 3

Garon_92

Garon_92 24 lipca 2021 | 23:56   

Gracz fajny ale w takim razie persisic też musiałby odejść

inter00

inter00 25 lipca 2021 | 10:23   

@Garon_92 - przecież odejście Perisicia to będzie zaleta. Jak dla mnie Kostic to kocur i jego ściągnięcie to byłby bardzo dobry ruch

HeyaMakumba

HeyaMakumba 25 lipca 2021 | 16:01   

Ja bym go opchnął do Romy po to żeby ich osłabić. Wynegocjować ponad te 20 mln skoro tyle chcą wyłożyć za niego na starcie i podesłać im kolejnego sabotażystę. Złoty interes.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich