CAMPIONI 2021

 

Pjanic może zastąpić Brozovicia?

25 lipca 2021 | 15:09 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Transfery

Dyrekcja Interu będzie musiała podjąć istotną decyzję. Marcelo Brozovic oczekuje nowego kontraktu, a Barcelona jest gotowa oddać za darmo Miralema Pjanicia, który teoretycznie mógłby zastąpić Chorwata.

Część włoskiej prasy uważa, że Marcelo Brozovic jest niezbędnym trybikiem maszyny konstruowanej przez Simone Inzaghiego i wkrótce strony przebrną przez negocjacje w sprawie przedłużenia umowy. Nie wszyscy jednak podzielają to zdanie. Po stronie mediów hiszpańskich pojawiły się spekulacje, że Nerazzurri ze względu na sytuację finansową będą skłonni spieniężyć kartę Chorwata i zastąpić go zawodnikiem Blaugrany. Przypomnijmy, że Miralem Pjanic pomimo trwającego kontraktu ma wolną rękę w wyborze pracodawcy, a Barcelona nie będzie domagać się odstępnego.

Z pozoru brzmi to jak okazja na czysty zarobek dla Interu. Czy rzeczywiście tak jest? Przede wszystkim trudno uwierzyć, aby niechciany w Dumie Katalonii Bośniak był w stanie z miejsca wejść w buty Brozovicia. Co więcej, jego obecne wynagrodzenie wynosi 8 mln euro za sezon. Ta kwota podobno skutecznie odstraszyła Juventus, który również był łączony z pomocnikiem w ostatnich tygodniach.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 9

Gloin1989

Gloin1989 25 lipca 2021 | 15:19   

Wolne żarty

gismo

gismo 25 lipca 2021 | 15:38   

Nie wiem co wam się stało ale podczas całego sezonu brozo miał dosłownie kilka dobrych meczy. Większość sezonu grał średnio lub słabo. Teraz nagle stał się niezbędny. Ja chyba zacznę screenowax w tym sezonie wasze komentarze pomeczowe i przypomnę je podczas kolejnego mercato

HeyaMakumba

HeyaMakumba 25 lipca 2021 | 16:03   

@up to jak ważny jest dla nas Brozo pokazują mecze, w których go nie było.

shakurspeare

shakurspeare 25 lipca 2021 | 16:21   

@gismo odstaw tabsy. Brozo nie gral widowiskowo ale dzięki niemu lukaku i lautar mogli zdobywać gole

gismo

gismo 25 lipca 2021 | 18:55   

Mam inne zdanie.

inter00

inter00 25 lipca 2021 | 20:56   

Uważam że Chorwat jest nam niezbędny, wystarczy porównać mecz z nim i bez niego żeby zobaczyć ile spokoju daje nam w środku. Pjanic może być dobrym wyjściem żeby zwiększyć rywalizację, Vecino chce odejść, Vidala chcemy się pozbyć i jak zgłosiłby się ktoś po Sensiego to miejsce dla Bośniaka by się zrobiło. Uważam jednak że Brozo jest jednak nie do zastąpienia bo ma swój unikalny styl i sprzedając go dopiero każdy by go docenił

Matt1

Matt1 26 lipca 2021 | 07:26   

Pjanic to pilkarski wrak. Wymiana podstawowego zawodnika za zawodnika, ktory wraca z dlugich wakacji w Barcie? Tak wakacji, bo praktycznie tam nie gral bo byl zbyt leniwy. Dajcie spokoj z takim grajkiem

Hagaen

Hagaen 26 lipca 2021 | 07:54   

Jeszcze kilka sezonów temu brał bym w ciemno, teraz jestem na nie. Mimo, iż Brozo niezbyt lubię, to do rotacji jest idealny.

Hagaen

Hagaen 26 lipca 2021 | 07:56   

Jeszcze kilka sezonów temu brał bym w ciemno, teraz jestem na nie. Mimo, iż Brozo niezbyt lubię, to do rotacji jest idealny.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich