CAMPIONI 2021

 

Schelotto: Podpiszcie Nandeza jak najszybciej

1 sierpnia 2021 | 12:32 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Ogólna

Guillermo Barros Schelotto jest trenerem, który odkrył talent Nahitana Nandeza i ściągnął go do Boca Juniors w 2017 roku. W rozmowie z La Gazzetta dello Sport szkoleniowiec i były reprezentant Argentyny zachwalał swojego byłego podopiecznego Nerazzurrim.

- Potrzebowaliśmy serca i płuc na środku boiska i spojrzeliśmy na Urugwaj. W Penarol był Nahitan Nandez, doskonały zakup. Jakieś rady dla Interu? Zróbcie to teraz, zróbcie to tak, jak my cztery lata temu - rozpoczął wątek Nandeza.

- Od razu zrozumieliśmy, że pasuje do Boca Juniors, miał dwadzieścia jeden lat, ale osobowość trzydziestolatka. Po trzech meczach zdobył serca wszystkich, jest typem gracza, który nigdy nie oszczędza się na boisku i wie, jak się ekscytować.

Czy Nahitan Nandez wytrzyma presję dużego klubu? Na ten temat wypowiedział się jego boiskowy rodak, Gaston Ramirez, występujący w Sampdorii.

- Jest przyzwyczajony do presji. Pochodzi z zespołów takich jak Penarol i Boca. Wie, jak walczyć i grać, aby wygrać wszystkie mecze we wszystkich kategoriach.

Decydujące rozmowy w sprawie przyszłości Nahitana Nandeza mają odbyć się w nadchodzącym tygodniu, wiele wskazuje na to, że Urugwajczyk zasili szeregi Interu Mediolan.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 3

Lambert

Lambert 1 sierpnia 2021 | 14:18   

myślałem że chodzi o potężnego zdobywce bramki w derbach Mediolanu, przepiłkarza Ezequiela Schelotto

Marcins87

Marcins87 1 sierpnia 2021 | 15:10   

Też tak myślałem :D

excubitor

excubitor 1 sierpnia 2021 | 16:41   

dobry bait :D


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich