CAMPIONI 2021

 

Correa trenuje indywidualnie (akt.)

12 października 2021 | 17:50 Redaktor: Hubert Rybkowski Kategoria:Ogólna

Niepokojące wieści płyną do Mediolanu ze zgrupowania reprezentacji Argentyny. Na chwilę obecną Joaquin Correa nie trenuje z resztą zespołu i trudno powiedzieć, czy będzie mógł wystąpić w najbliższym meczu Albicelestes.

Jak donosi telewizja TyC Sports, póki co nie wiadomo, co konkretnie dolega 27-latkowi, który w ciągu najbliższych godzin ma zostać poddany dokładniejszym badaniom.

Gdyby okazało się, że napastnik nie może zagrać przeciwko Peru, to pod sporym znakiem zapytania będzie stał również jego udział w sobotnim spotkaniu z Lazio. Mecz kwalifikacji MŚ zostanie bowiem rozegrany w piątek nad ranem czasu środkowoeuropejskiego, a że zawodnik będzie jeszcze musiał wrócić do Europy, to może zabraknąć mu czasu na dojście do odpowiedniej dyspozycji.

Aktualizacja:

Według informacji portalu FCInter1908.it problemy Correi wynikają wyłącznie z przemęczenia i nie ma mowy o poważniejszym urazie. Tucu miał osobiście skontaktować się ze sztabem medycznym w Mediolanie, aby uspokoić sytuację i zapewnić o swojej formie. Za kilka dni piłkarz powinien powrócić do pełnej sprawności.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 1

inter00

inter00 12 października 2021 | 18:22   

Jak ja nienawidzę tych przerw reprezentacyjnych, nie mamy do nich szczęścia


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich