CAMPIONI 2021

 

Peruzzi: Simone żyje dla wyniku

15 października 2021 | 23:29 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

To rzadka sytuacja, aby przed meczem niemal cała uwaga mediów koncentrowała się wokół osoby jednego z trenerów. Jutro oczy piłkarskiej Italii zwrócone będą jednak w kierunku Stadio Olimpico i powrotu Simone Inzaghiego.

W ostatnich dniach o szkoleniowcu Nerazzurrich wypowiadali się m.in. Dejan Stankovic czy Sven Goran Eriksson. Swoimi spostrzeżeniami na temat młodszego z braci Inzaghich podzielił się również były bramkarz Interu i Lazio Angelo Peruzzi:

- To inna osoba, nigdy nie sądziłem, że może zostać trenerem. Żył z dnia na dzień, zawsze żartował. Teraz stał się dojrzały, odpowiedzialny, a wręcz uparty. Jest trenerem decyzyjnym, analizuje i dba o szczegóły. Pewnego dnia powiedziałem mu, że musi podejmować decyzje i do niego należy ostatnie słowo.

- Simone może być słodki, ale ma też autorytet. Najważniejsza przemiana ma miejsce podczas meczów. Jest tak spięty, że nie byłby w stanie walczyć. Żyje dla wyniku. Wielu wypowiada się o nim na podstawie plotek, ale mogę potwierdzić, że między nim a Conte nie ma różnicy. Mają odmienne ścieżki i charaktery, ale obu nie brakuje zwycięskiego temperamentu.

Źródło: Corriere dello Sport

Polecane newsy

Komentarze: 1

inter00

inter00 16 października 2021 | 07:15   

Fajnie przeżywa mecz, Conte wpadał w euforię po golach a Inzaghi śmiesznie się wkurza jak nie wychodzi XD Ale podoba mi się to bo widać jego zaangażowanie i chęć zwycięstwa


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich