Inzaghi: To decydujący mecz

2 listopada 2021 | 19:19 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Trener Simone Inzaghi wziął udział w tradycyjnej konferencji prasowej przed meczem w Lidze Mistrzów. Opiekun Interu wielokrotnie podkreślał znaczenie rewanżowego starcia z mistrzem Mołdawii.

- Za nami dwa bardzo dobre mecze z Empoli i Udinese. Dwa zdradzieckie spotkania, okazały się proste. To były solidne występy, w których niewiele straciliśmy. To wielka satysfakcja dla trenera, kiedy pomimo wielu zmian udaje się osiągnąć zakładane rezultaty. Teraz przeciwko Sheriffowi czeka nas ważny i decydujący mecz. Musimy zaistnieć także w Europie.

- Pierwszy mecz był równie decydujący, jak ten, który czeka nas jutro. Na San Siro rozegraliśmy znakomity mecz, lecz widzieliśmy też czyhające na nas pułapki. To nie przypadek, że ta drużyna pokonała Real i Szachtara. Potrzebna będzie pełna koncentracja, kluczowy będzie odpowiedni balans. Sheriff udowodnił, że jest bardzo dobry w kontrataku.

- To decydujący mecz. Od samego początku mieliśmy świadomość, że z Sheriffem musimy zgarnąć pełną pulę. Myślimy wyłącznie o Lidze Mistrzów. W niedzielę czeka nas istotny mecz dla kibiców i dla klubu, ale teraz nasze myśli koncentrują się tylko i wyłącznie na spotkaniu pucharowym.

- Trenowaliśmy w Appiano i wyjechaliśmy po obiedzie. Na miejscu zastaliśmy doskonale przygotowany obiekt. Nasze gratulacje, bo boisko jest naprawdę w doskonałym stanie.

- Jesteśmy najlepszym atakiem w lidze. Lubimy budować akcje i stwarzamy wiele sytuacji bramkowych. Przeciwko Udinese oddaliśmy wiele strzałów na bramkę. Droga jest prosta. Dużo kreować i nie tracić balansu.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 2

inter00

inter00 2 listopada 2021 | 19:23   

Liczę na powtórkę z poprzedniego meczu

Morfo

Morfo 2 listopada 2021 | 19:49   

Rozjechać tego Sheriffa


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich