Raport medyczny przed Napoli

18 listopada 2021 | 00:42 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Przerwa na mecze reprezentacyjne dobiegła końca i przyszedł czas na lizanie ran przed niedzielnym pojedynkiem z SSC Napoli. Raporty medyczne z Appiano Gentile sugerują umiarkowany optymizm w kontekście Bastoniego, Dzeko oraz Lautaro. Gorzej wygląda sytuacja De Vrija oraz Sancheza.

Holendra z pewnością zabraknie w starciu z ekipą lidera Serie A, a jego powrót przewidywany jest najwcześniej na mecz z Venezią. Sytuacja Chilijczyka będzie oceniana po jego powrocie do Mediolanu, gdzie mają nadzieję, że problemy z mięśniem uda nie okażą się na tyle poważne, aby zmusić napastnika do kolejnej absencji.

Bastoni i Dzeko dotychczas pracowali indywidualnie, lecz w środę powinni dołączyć już do reszty zespołu. Pod kontrolą wydaje się być też sytuacja Lautaro Martineza. Il Toro został mocno poobijany w pierwszej połowie meczu z Brazylią i po przerwie nie pojawił się już na boisku, ale jego występ przeciwko Napoli wydaje się być niezagrożony.

Źródło: różne