CAMPIONI 2021

 

Raport medyczny przed Napoli

18 listopada 2021 | 00:42 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Przerwa na mecze reprezentacyjne dobiegła końca i przyszedł czas na lizanie ran przed niedzielnym pojedynkiem z SSC Napoli. Raporty medyczne z Appiano Gentile sugerują umiarkowany optymizm w kontekście Bastoniego, Dzeko oraz Lautaro. Gorzej wygląda sytuacja De Vrija oraz Sancheza.

Holendra z pewnością zabraknie w starciu z ekipą lidera Serie A, a jego powrót przewidywany jest najwcześniej na mecz z Venezią. Sytuacja Chilijczyka będzie oceniana po jego powrocie do Mediolanu, gdzie mają nadzieję, że problemy z mięśniem uda nie okażą się na tyle poważne, aby zmusić napastnika do kolejnej absencji.

Bastoni i Dzeko dotychczas pracowali indywidualnie, lecz w środę powinni dołączyć już do reszty zespołu. Pod kontrolą wydaje się być też sytuacja Lautaro Martineza. Il Toro został mocno poobijany w pierwszej połowie meczu z Brazylią i po przerwie nie pojawił się już na boisku, ale jego występ przeciwko Napoli wydaje się być niezagrożony.

Źródło: różne

Polecane newsy

Komentarze: 2

smerf1600

smerf1600 18 listopada 2021 | 01:30   

Występ Lautaro niezagrożony - nie wiem czy to dobrze po jego wyczynach w ostatnich 2 miesiącach

superofca

superofca 19 listopada 2021 | 08:09   

To co napiszę zaboli, ale jebać Napoli, nawet jak nic z nimi nie ugramy to po ich wynikach widać, że też nie są niezniszczalni, inaczej już zdystansowali by Milan. Trzeba skupić się maksymalnie na lidze mistrzów, bo tam już nie będzie 20 kolejek na odrabianie strat. Zresztą jak mamy się bić o coś konkretnego to i tak trzeba odbudować spokojnie formę, a nie szarpać się o prestiż na 5 minut.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich