Toldo: Mourinho przyjedzie tu wygrać

7 lutego 2022 | 21:14 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Stawką jutrzejszego meczu z Romą będzie 1/2 finału Pucharu Włoch, lecz spotkanie będzie wyjątkowe nie tylko z powodu swojej rangi i historii rywalizacji obu klubów. Na Stadio Giuseppe Meazza powróci Jose Mourinho, który przez dwa lata pobytu w Mediolanie zapracował sobie na miano prawdziwego bohatera czarno-niebieskiej społeczności.

Zdaniem Francesco Toldo opiekun Giallorossich może liczyć na bardzo ciepłe przyjęcie trybun, a na boisku powinniśmy być świadkami świetnego widowiska:

- Mourinho czeka jutro miłe przyjęcia, na jakie sobie zasłużył. Ja też po dłuższej przerwie powrócę na trybuny specjalnie dla niego. Jose naprawdę zostawił serce w Interze, a fani potrafią się odwzajemnić. Nie tylko z powodu triplety.

- Między nim a Morattim wytworzyła się niesamowita więź. W klubie zapanowała empatia, która przelała się na całe środowisko. Jestem w Interze od wielu lat i uwierz mi, że tylko z nim każdy pracownik klubu wiosłował w tym samym kierunku. Aż do kulminacji w Madrycie. Jego przybycie było niczym grom z jasnego nieba. Wszyscy wtedy próbowali go naśladować, na próżno.

- Jutro zapowiada się piękny mecz. Mou ma obsesję na punkcie wygrywanie trofeów. Puchar Włoch na papierze wydaje się najmniej skomplikowany. Jutro będzie podekscytowany, ale też skupiony na celu.

- Jak Inter zareaguje na rozczarowujące derby? Boisko pokaże. Inzaghi, zespół i kibice nie muszą się jednak zbytnio martwić. Nawet mimo porażki w sobotę, on zawsze tworzy wiele sytuacji. Widać, że w silniku nie brakuje koni mechanicznych.

Źródło: La Gazzetta dello Sport

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich