Inter zdesperowany na transfer Bremera

14 marca 2022 | 19:58 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Jeśli kandydatura Gleisona Bremera mogła budzić pewne wątpliwości wśród sympatyków Interu, to wczorajszym występem Brazylijczyk dał bardzo mocny argument za słusznością takiego scenariusza. Defensor Torino rozegrał świetną partię przeciwko ekipie Nerazzurrich, a dodatkowo już w 12. minucie spotkania zapisał się na liście strzelców.

Żadnych rozterek wydają się nie mieć za to dyrektorzy mediolańskiego klubu. Jeśli wierzyć medialnym przekazom zawodnik znajduje się na samym szczycie letnich celów transferowych. Według portalu TuttoMercatoWeb Inter ma być wręcz zdesperowany, aby ubiec konkurencję i z wyprzedzeniem zapewnić sobie usługi Bremera.

Zadanie nie będzie proste, gdyż chętnych do sprowadzenia obrońcy popularnych Byków nie brakuje. Nazwisko Brazylijczyka wymieniane jest m.in. w kontekście takich klubów jak Bayern, Tottenham, Liverpool, Milan i Juventus. Plan Interu zakłada włączenie do ewentualnej transakcji innych graczy. Do stolicy Piemontu mogliby przenieść się, chociażby Andrea Pinamonti, Martin Satriano czy Ionut Radu. Otwartym pozostaje jednak pytanie, czy Urbano Cairo zgodzi się na takowe rozwiązanie, czy jednak bardziej przemówi do niego czysta gotówka?

Źródło: TuttoMercatoWeb

Polecane newsy

Komentarze: 2

Rahi

Rahi 14 marca 2022 | 20:08   

Pinamonti i Satriano, obaj nie byli by gorsi jako zmiennicy od Correi... A może i nie tylko..

inter00

inter00 14 marca 2022 | 22:35   

W tym sezonie Bremer>De Vrij


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich